Англія розгромила Україну у чвертьфіналі Євро-2020

Українська збірна пропустила 4 голи
Головне
Гравці збірної України (Фото УНІАН)

Українська збірна програла англійській команді з рахунком 0:4 та вибула із Чемпіонату Євро-2020.

З перших хвилин матчу англійські гравці контролювали м’яч. Ще на 4-й хвилині капітан команди Гаррі Кейн забив гол у ворота українців. До кінця першого тайму в українців було декілька моментів, однак пробити у ворота суперника вони не змогли.

Другий тайм був ще гіршим за перший. На перших хвилинах тайму українській команді знову забили гол, потім ще два удари закінчились попаданням у ворота української збірної.

Футболісти української команди намагалися відповісти, але жодний удар не став результативним.

У підсумку 4: 0 для Англії, яка в півфіналі зіграє з Данією, а Україна вибуває з чемпіонату.

Нагадаємо, 30 червня збірна України на стадіоні "Хемпден Парк" у Глазго (Шотландія) перемогла збірну Швеції в 1/8 фіналу Євро-2020 з рахунком 2:1.