Україна перемогла Швецію в 1/8 фіналу Євро-2020

Підопічні Андрія Шевченка виграли з рахунком 2:1
Головне
Збірна України (фото: футбол 24)
30 Червня 2021, 00:34
читать на русском

Збірна України на стадіоні "Хемпден Парк" у Глазго (Шотландія) перемогла збірну Швеції в 1/8 фіналу Євро-2020  з рахунком 2:1.

Про це пише Парламент.ua.

У першому таймі рахунок на 27 хвилині відкрив Олександр Зінченко з подачі Андрія Ярмоленка. На 43 хвилині шведи зрівняли рахунок.

У другому таймі жодна з команд не змогла закріпити успіх і збільшити рахунок, тож гра перейшла в овертайм. У додатковому таймі шведи грубо порушили правила і залишилися на полі вдесятьох.

На 119 хвилині матчу Артем Довбик забив другий переможний м`яч у ворота Швеції.

Тепер наша збірна в ¼ фіналу зустрінеться з командою Англії, яка в іншому матчі 1/8 фіналу відправила додому збірну Німеччини, перемігши з рахунком 2:0.

Нагадаємо, збірна України вийшла у 1/8 фіналу чемпіонату Європи-2020 з футболу завдяки перемозі збірної Швеції над командою Польщі з рахунком 3:2, та виграшу іспанців у словаків 5:0.

Президент Володимир Зеленський запустив флешмоб у підтримку збірної України та закликав українців підтримати нашу команду. Сьогодні ж Зеленський зателефонував українській збірній перед грою зі шведами та побажав нашим хлопцям удачі.