Абрамович Ігор

Абрамович Ігор

Народний депутат Верховної Ради України IX скликання від "Опозиційної платформи - За життя"

Абрамович Ігор - український проросійський політик, мільярдер, соратник Олександра Фельдмана, прогульник.

Місце народження

Ігор Абрамович народився 24 серпня 1984 року.

Освіта

З інформації у відкритих джерелах відомо тільки те, що Ігор Абрамович має вищу освіту, яку отримав у столичному ВНЗ.

Родина

  • Батько Ігоря - Абрамович Олександр, наразі він директор Енерготрансстройсервісу, кандидат в Харківську облраду від партії "Наш край" - проросійська партія, яку створили виходці з "Партії регіонів", був помічником народного депутата Олександра Фельдмана.
  • Ігор одружений з Мариною Абрамович, власниця компанії "Original Copy", яка знаходиться у Словаччині. Вона донька Семена Сироти, депутата Харківської міськради з партії "Довіряй ділам", що належала Геннадію Кернесу.
  • Подружжя виховує чотирьох дітей: сина Іллю і дочок Ніку, Лію і Дашу.

Кар’єра

Ігор Абрамович досить скритний та мало розповідає про свою роботу або про сімейне життя.

Відомо, що Ігор з 2007 до 2012 року був помічником народного депутата з Харкова Олександра Фельдмана, як і його батько, який був регіоналом і зараз в одній фракції з Абрамовичем.

Ігор Абрамович та Олександр Фельдман (фото: УНІАН)

Народні депутати Ігор Абрамович та Олександр Фельдман. Фото: УНІАН.

Ігор Абрамович є співвласником газодобувної компанії "Укргаз інвест", другий співзасновник Віталій Хомутинник, який був членом "Партії регіонів", очільником якої був Віктор Янукович. Також, Ігор бенефіціарний власник ще шести компаній, лише двоє з них українські.

Згідно з декларацією Абрамовича станом на 2018 рік він безробітний.

На парламентських виборах у 2019 році Ігоря Абрамовича обрали депутатом ВРУ IX скликання від партії "Опозиційна платформа - За життя", очільник якої Юрій Бойко, партія створена вихідцями з "Партії регіонів", № 14 у списку. Член однойменної фракції. Заступник голови Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики.

Декларація

Ігор Абрамович вказав у своїй декларації річний дохід за 2018 рік у майже 70 мільйонів гривень, а доходи родини у скромний 1 мільйон. За 2019 рік депутат заробив 4 мільйони гривень, а родина заробила вже 11 мільйонів гривень. Витрати за той же рік вказані у 23 мільйони гривень.

Активи станом на 2019 рік: вклади на суму приблизно 640 тисяч гривень, зберігає готівку у 16,5 мільйонів гривень, 1,6 мільйона доларів та 912 тисяч євро. Також, декларант вказав дарунок на суму 10 мільйонів гривень.

Ігорю Абрамовичу передали у безкоштовне користування Київську квартиру у 200 квадратних метрів. Абрамович їздить на MERCEDES-BENZ VIANO 2012, який коштує приблизно 23 тисячі доларів та MERCEDES-BENZ S 500 2014 вартістю 45 тисяч доларів. Його дружина та сім’я їздить на Lexus RX350 2012 - 25 тисяч доларів, Porsche Cayenne 2012 - 30 тисяч доларів та Honda Accord 2007 вартістю 8 тисяч доларів.

Скандали

Ігор Абрамович вже встиг отримати звання прогульника, станом на січень 2020 року депутат не прийшов на 93% засідань.

Також, на засіданнях Верховної Ради України Абрамовича колеги відкрито звинувачували у корупції, договірних голосуваннях, відмиванні грошей і відстоюванні інтересів великого бізнесу в парламенті, але навряд чи Ігор почув про це. 

Дата публікації: 27.05.2021
Дата останньої зміни: 28.05.2021
1