Мізрах Ігор

Мізрах Ігор

Політтехнолог, журналіст, педагог, автор і виконавець пісень у стилі шансон

Всі новини

Ігор Аркадійович Мізрах — український піарник, політтехнолог, член НСЖУ. Шеф-редактор політичних журналів "Рейтинг" та "Persona.ТОР". Власник медіа-холдингу "Медіа холдинг політика", автор і виконавець пісень в стилі шансон.

Ігор Мізрах народився 1 серпня 1971 року у Вінниці.

Освіта

1986 — закінчив вісім класів вінницької середньої школи № 25 та, йдучи шляхом батька Аркадія Мізраха, вступив до Вінницького педагогічного училища.

1990—1995 — навчався у Вінницькому педагогічному інституті.

2016 — закінчив Одеську юридичну академію за спеціальністю "Правознавство"

Кар`єра

Протягом 1990—1995 років, навчаючись у Вінницькому педінституті, паралельно працював учителем початкових класів у вінницьких загальноосвітніх школах № 16 та № 25.

Характер лідера й невиправного перфекціоніста, який завжди завзято береться за благочинні ініціативи зробив його одним із кращих студентів й вже після другого курсу він отримав пропозицію обійняти посаду старшого вожатого у дитячому оздоровчому центрі міста Тульчин Вінницької області.

З 1995 року — викладав педагогічну практику студентам Вінницького педагогічного інституту.

З 1991 до 2004 року — займався музикою, працював в Будинку дітей та юнацтва м. Вінниці на посаді організатора. Проводив конкурси, новорічні свята, був ведучим загальноміських свят, проводив зйомки кліпів, конкурси краси у м. Вінниці.

2004 — разом із батьком Аркадієм Ананійовичем став співзасновником та проректором приватного вищого навчального закладу "Вінницький інститут конструювання одягу і підприємництва", створеного на базі колишнього швейного училища. Того ж року переїхав до Києва.

Нині є власником медіахолдингу "МХП", журналу “Persona.TOP”. Шеф-редактор політичного журналу "Рейтинг".

Ігоря Мізраха знають також як потужного політичного аналітика, експерта й авторитетного спеціаліста у галузі права. Його плідна заповзятість на цьому шляху стала у нагоді на посаді заступника голови комітету по боротьбі з організованою злочинністю та корупцією, а також заступником голови комітету з народної люстрації, і за свою ефективну роботу був нагороджений  грамотою Верховної Ради України та став кавалером ордену Святого Рівноапостольного князя Володимира 3-ого ступеню. Особливе визнання та соціальну вагу отримав після номінацій та отримання звань, таких як “Політик Року”,   “ТОП-100 Видатних чоловіків Київщини-2020”, “ТОП-20 впливових людей Києва”.

Ще одна сфера, в якій активно проявив себе Ігор Мізрах - меценатство. Кожна благодійна ініціатива активно ним підтримується й просувається, як, наприклад, допомога сім’ям, у яких є життєві негаразди та багато інших проєктів.

Політичний бекграунд

Працював на громадських засадах помічником народних депутатів України:

  • Синиці Артема Миколайовича.
  • Урбанського Олександра Ігорьовича.
  • Дерев'янко Юрія Богдановича.

Пісенна творчість

Ще 1982 року Ігор Мізрах, під час навчання у школі, написав пісню "Дитинство". Пісня вперше прозвучала у фільмі "Пропоную руку і серце" (1988, "Мосфільм"). А після виконання в 1992 році Юрієм Шатуновим і групою "Ласковый май" стала хітом.

А вже в юності, у ансамблі "Троїсті музики" Вінницького педагогічного училища під керівництвом Черевко Віктора Андрійовича розкрився музичний талант Ігоря Мізраха. Він майстерно опанував гру на фортепіано, гітарі, баяні, акордеоні та контрабасі.

Пізніше проректор ВІКОП записав пісню "Вибір є!" (2009), написану вінницьким співаком Юрієм Воронюком.

Наступна пісня, "Просто", уже на власні слова, записана в одеській студії "Маестро" у 2016 році. Згодом було випущено декілька альбомів:

  • "Я сам тебе вигадав" (2016).
  • "Для коханих" (2017).
  • "Вибране для вибраних". До нього увійшли композиції "Ніч така місячна" (дует з Марією Максаковою) та "Дай мені раз" (дует з співачкою Натанікою).
  • "Амулети кохання" (2021)

Крім того, Ігор Мізрах  - ідейний натхненник, організатор і керівник продюсерського центру "MIZRAKH PRODUCTION", метою якого допомога молодим талановитим артистам реалізувати свій потенціал. З продюсерським центром співпрацювали відомі вокалісти Марія Максакова, Аїда, Віталій Борисюк, Натаніка, композитор, поет, виконавець, заслужений артист України Олександр Тищенко, Ольга Сумська, Світлана Леонтьєва, композитори і поети Сергій Жоров, Олександр Матієнко та інші. Продюсерський центр понад 20 років займається організацією концертів, конкурсів краси, різних свят і заходів в Україні за участю зірок естради.

Нагороди та звання

2004 — Кавалер ордена Святого князя Володимира Великого III ступеня (УПЦ КП)

2006 — знак Відмінник народної освіти

2008 — відзнака "За розбудову освіти" Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності.

Сім'я

Батько Аркадій Мізрах — педагог, інженер, заслужений вчитель України, професор, доктор філософії, кандидат педагогічних наук;

Мати Марія Мізрах — інженер;

Донька — Тамара Мізрах;

Син — Олександр Мізрах;

Брат — Анатолій Мізрах.

Соцмережі

Особистий сайт Ігоря Мізраха

Сторінка у Фейсбук – Мізрах Ігор- політик, експерт, аналітик.

Дата публікації: 13.04.2022
Дата останньої зміни: 15.04.2022