Іран запевнив США, що не стягує плату за прохід через Ормузьку протоку — Трамп
Президент США Дональд Трамп повідомив, що Іран офіційно запевнив Вашингтон у відсутності будь-яких зборів із суден, які проходять через Ормузьку протоку.
Про це Трамп написав у своїй соцмережі Truth Social.
«Іран повідомив, що, попри провокаційні фейкові новини, немає жодних зборів, страхових тарифів чи інших платежів, які Іран вимагав або отримував від суден», — заявив Трамп.
Він підкреслив, що якщо надана інформація виявиться неправдивою, переговори між США та Іраном будуть негайно припинені.
Трамп також зазначив, що США не надавали Ірану грошей і не розблоковували заморожені активи. За його словами, частину коштів можуть розблокувати виключно для закупівлі американського продовольства (кукурудза, пшениця, соя тощо) для Ірану, де існує гостра нестача харчів.
Раніше Оман у координації з Міжнародною морською організацією відкрив тимчасовий транзитний коридор через Ормузьку протоку без стягування мит.
Нагадаємо, рівень підтримки президента США Дональда Трампа знизився до 34% — це найнижчий показник за весь період його другого президентського терміну.
Читайте також