Івана Белецького звільнили з поліції після допомоги ветерану, побитому у ТЦК

Поліцейський з Ужгорода Іван Белецький заявив, що причиною його звільнення стала передача відеодоказу побиття ветерана співробітниками РТЦК.
23 Серпня, 10:14 268

В Ужгороді звільнили поліцейського Івана Белецького, який повідомив, що причиною стала його допомога ветерану у справі щодо побиття співробітниками Територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

"Головною причиною була моя допомога інваліду війни у відомій події, в результаті якої 25.06.2025 року двоє військовослужбовців Ужгородського РТЦК та СП просили від нього публічне вибачення", — розповів Белецький.

За його словами, він передав ветерану відео з місця інциденту, що дало можливість спростувати версію військовослужбовців. Після цього щодо нього та поліцейської, яка зберегла відеозапис, розпочали службове розслідування.

"Вигадали, що я через бота поширив відео з місця події в ФБ… Насправді, відео не набуло жодного поширення і потрапило до ветерана на його усне прохання. Воно не містило персональних даних, чи зафіксованого злочину. Ветеран мав право його отримати", — зазначив він.

Поліцейський додав, що остаточним рішенням стало його звільнення.

Нагадаємо, що на Волині стався інцидент: місцеві закидали камінням автомобіль працівників ТЦК.

Читайте також