Новий Папа Лев XIV засудив російську агресію проти України

Папа Римський назвав війну РФ імперіалістичним вторгненням.
11 Травня, 12:26

Папа Римський Лев XIV (Роберт Прево) виступив із засудженням російської війни проти України. Про це він заявив в інтерв’ю перуанському виданню Semanario Expresión.

Глава Католицької церкви охарактеризував дії Росії як "справжнє вторгнення, імперіалістичне за своєю природою, де Росія прагне завоювати територію з міркувань влади".

Заява Льва XIV контрастує з позицією його попередника Папи Франциска, який утримувався від чіткого визначення агресора та часто наголошував на духовній єдності росіян і українців.

Конклав у Ватикані 8 травня обрав нового Папу Римського. Ним став кардинал Роберт Френсіс Прево, який взяв собі імʼя Лев XIV. Прево став першим в історії американцем, який очолив Католицьку церкву. Він народився в Чикаго та вільно володіє іспанською, італійською, французькою, португальською та англійською мовами. Також читає латиною та німецькою.

Читайте також