Президентка Європарламенту: розмови про вибори в Україні під час війни — це цинічна пастка

Президентка Європарламенту: розмови про вибори в Україні під час війни — це цинічна пастка
14 Лютого, 20:14

Президентка Європейський парламент Роберта Метсола закликала не піддаватися на спроби нав’язати Україні тему виборів у розпал війни. Про це вона заявила під час панельної дискусії за участі президента України Володимира Зеленського на Мюнхенська безпекова конференція.

Про це повідомляє «Європейська правда».

Метсола наголосила, що такі дискусії є проявом цинізму, оскільки ігнорують реальність війни, в якій перебуває Україна.

«Коли востаннє були чесні вибори у Росії? Коли ми зможемо сказати, що в умовах, коли на міста падають бомби, людей без світла і тепла можна змусити йти на виборчі дільниці? Це цинічна пастка, у яку ми не маємо потрапляти», — підкреслила вона.

Глава Європарламенту зазначила, що українці демонструють приклад стійкості та демократії навіть без виборів, борючись за своє право на свободу. За її словами, у нинішніх умовах головним пріоритетом для України залишається перемога у війні, відновлення територіальної цілісності та зміцнення демократичних інституцій після завершення бойових дій.

Метсола також нагадала, що міжнародна спільнота повинна підтримувати Україну в її боротьбі, а не нав’язувати теми, які відволікають від основної мети — захисту незалежності.

«Ми маємо зосередитися на допомозі українцям у їхній боротьбі, а не на ілюзії, що вибори зараз можливі чи доречні», — додала президентка Європарламенту.

Читайте також