В Одесі поліцейський напав на військових ТЦК зі зброєю: деталі
У Одесі поліцейський у стані алкогольного сп’яніння погрожував зброєю військовослужбовцям територіального центру комплектування та соціальної підтримки й розбив скло їх службового автомобіля. ДБР відкрила кримінальне провадження та з’ясовує всі обставини події, яка сталася 27 жовтня 2025 року.
Про це повідомляє пресцентр ДБР.
За попередньою інформацією, близько 21:35 військові зупинили автомобіль для перевірки документів на одній із вулиць міста.
У цей момент до них під’їхав інший автомобіль, з якого вийшов чоловік зі зброєю. Він погрожував військовим, після чого розбив прикладом зброї скло службового автомобіля та поїхав з місця події.
Фото: ДБР
Зловмисника невдовзі затримали інші правоохоронці. Як з’ясувалося, порушник був співробітником одного з підрозділів поліції та перебував у стані алкогольного сп’яніння. Зброю у нього вилучено, а на поліцейського складено адміністративний протокол за керування транспортним засобом у нетверезому стані.
Державне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження за фактом погрози працівникам правоохоронного органу (ч. 1 ст. 345 Кримінального кодексу України). Наразі триває досудове розслідування, встановлюються всі деталі та обставини конфлікту.
У пресцентрі ДБР наголосили, що розслідування має на меті не тільки визначити міру відповідальності порушника, а й запобігти подібним інцидентам у майбутньому, особливо у взаємодії силових структур та військових.
Нагадаємо, ТЦК спеціально вішають бодікамери так, щоб не видно було їхніх злочинних дій.
Читайте також