Ціна знову зростає: капремонт стадіону в Ірпені подорожчав майже до 71 млн грн

Компанія "Ягуар", пов’язана з Василем Рахмайловим, претендує на тендер з відбудови стадіону в Ірпені вартістю понад 70 млн грн.
5 Червня, 15:21

Департамент регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації оголосив новий тендер на капітальний ремонт центрального міського стадіону "Чемпіон" в Ірпені. Очікувана вартість робіт становить 70,97 млн грн.

Про це повідомляє "Главком".

Попередній підрядник, ТОВ "Тінторретто", виконав частину робіт на суму 8,54 млн грн. У квітні 2025 року Департамент розірвав з ним договір.

Нову найнижчу цінову пропозицію — 67,2 млн грн — подало ТОВ "Ягуар". За інформацією "Главкома", компанія належить Василю та Євгену Рахмайловим і Сергію Халімоненку. Згідно з даними журналістів, "Ягуар" співпрацює з "Київміськбудом" щонайменше з 2010 року, а бізнес родини Рахмайлових пов’язаний з колишнім віцепрезидентом "Київміськбуду" Едуардом Шевчуком.

Як зазначив виконувач обов’язків директора Департаменту регіонального розвитку Київської ОДА Олег Кравченко у відповіді на запит "Главкома", проєкт подорожчав через виявлені приховані пошкодження, зумовлені збройною агресією, що потребувало зміни конструктивних рішень і коригування проєктно-кошторисної документації.

За даними Кравченка, для реалізації проєкту з рахунку Міністерства інфраструктури України до обласного бюджету вже передано 83,28 млн грн.

Нагадаємо, що поки країна бореться на фронті, у тилу закривають виправні установи — під виглядом реконструкці. Ми розвопвіли, шо насправді відбувається з пенітенціарною системою Центрального регіону.

Читайте також