Справа Коломойського налічує 550 томів, а ознайомлення з матеріалами затягнеться на рік або два, - адвокат
Адвокат Ігоря Коломойського Олег Пушкарь розповів, що справа бізнесмена налічує 550 томів, що може затягнути ознайомлення з матеріалами на рік або два. Водночас адвокати звернулися до апеляційного суду з оскарженням запобіжного заходу, і рішення ще не ухвалено.
Про це розповів Пушкар на пресконференції, пише ТСН.ua.
"Справа налічує 550 томів, як визначив прокурор. Для нас це рік чи два роки часу, який буде відведений на ознайомлення. Тому в цій справі на даний час відбувається ознайомлення з матеріалами", - сказав Пушкарь.
Також адвокати Коломойського пояснили, що станеться, якщо бізнесмен не внесе заставу до 22 вересня, щоб вийти з-під варти. Захисники наголосили, що якщо застава не буде сплачена, вони очікують зміну запобіжного заходу на домашній арешт.
"Строки досудового розслідування почали піджимати слідство в плані збирання доказів, оскільки особа тримається під вартою і зупинити провадження неможливо. Тому ці поспішні зміни підозри, які відбувалися в серпні місяці, свідчать тільки про те, що слідство наспіх збирало ці докази, оскільки граничний строк тримання Коломойського під вартою – це до 2 вересня 2024 року. На сьогоднішній день в цій справі був змінений запобіжний захід на заставу, нами цей запобіжний захід оскаржений до апеляційного суду, розгляд справи ще не відбувся", – розповів адвокат.
За його словами, змінюючи запобіжний захід на заставу у розмірі 1 млрд 800 млн – це чергове свідчення того, що "аби був якийсь запобіжний захід".
Нагадаємо, що 2 вересня сплив термін тримання Коломойського під вартою, і запобіжний захід був змінений на заставу в розмірі 1,8 мільярда гривень.
Наприкінці серпня БЕБ за підтримки Офісу Генерального прокурора завершило розслідування щодо Коломойського. Розслідування стосується заволодіння мільярдами гривень та легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом.
Читайте також