Денис Малюська прокоментував чутки про свою можливу відставку

Важливо
Міністр юстиції Денис Малюська прокоментував чутки про свою відставку, які поширили українські медіа
Важливо
10 Липня, 14:38

Міністр юстиції Денис Малюська прокоментував чутки про свою відставку, зазначивши, що замість цього планує відрядження до Нідерландів.

У своєму дописі на Facebook Малюська відреагував на статтю, поширену виданням "Українська правда", про його можливу відставку.

«У зв’язку з новиною від УП про плановану відставку: в наступну середу треба бути в Нідерландах. Думаю над «схемою Боголюбова». Вуса треба збривати чи є хтось з читачів із вусами на фото у закордонному паспорті?», – написав він і опублікував фото з поїзда.

Малюська не уточнив, чи вже прямує до Нідерландів, чи це архівне зображення.

Денис Малюська

За інформацією Української Правди, Малюська підписав заяву про відставку без зазначення дати вже деякий час тому, але вона ще не набула чинності. Кабінет Міністрів офіційно не оголошував про його звільнення.

Раніше міністр юстиції заявляв, що Україні потрібні сотні мільярдів євро для перемоги у війні. Він зазначив, що щорічний пакет у розмірі 3 мільярдів євро від заморожених російських активів, який планують передати Україні, майже не покриває її потреб. Також Малюська наголосив, що Україна не повинна оголошувати стан війни, оскільки вона захищається від російської агресії, а не нападає. Таку заяву він зробив в інтерв'ю BBC News Україна.

Раніше ми писали, що віцепрем'єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина може очолити Міністерство юстиції замість Дениса Малюськи, залишивши за собою нинішню посаду.

Читайте також