Плавець Романчук здобув для України четверту бронзову медаль на Олімпіаді

Головне
Призер розповів, що до цієї нагороди йшов 18 років
Головне
29 Липня, 08:29 2412

Український спортсмен-плавець Михайло Романчук виграв бронзову медаль на Олімпіаді-2020 у Токіо.

Як повідомляє Національний олімпійський комітет, на дистанції 800 метрів вільним стилем Романчук вийшов із результатом 7.42.33.

Таким чином спортсмен здобув для України четверту бронзову медаль Олімпійських ігор.

Михайло Романчук Фото: НОК

Призер розповів, що "до цієї нагороди йшов 18 років".

З 6 років, коли почав займатися плаванням та прийшов до свого тренера Петра Нагорного, разом з яким і вдалося досягти всіх результатів. Звичайно, без нього б нічого цього не було, - сказав він.

Нагадаємо, 27 липня Романчук на дистанції 800 метрів вільним стилем пробився у фінал змагань. Він виграв свій півфінальний заплив з часом 7:41.28 - це найкращий показник серед усіх півфіналістів і новий олімпійський рекорд.

У цей же день українські спортсмени Олена Костевич та Олег Омельчук отримали бронзову нагороду Олімпіади-2020 в міксті - стрільбі з пневматичного пістолета.