Плавець Романчук здобув для України четверту бронзову медаль на Олімпіаді

Призер розповів, що до цієї нагороди йшов 18 років
Головне
Михайло Романчук Фото: НОК
29 Липня 2021, 08:29
читать на русском

Український спортсмен-плавець Михайло Романчук виграв бронзову медаль на Олімпіаді-2020 у Токіо.

Як повідомляє Національний олімпійський комітет, на дистанції 800 метрів вільним стилем Романчук вийшов із результатом 7.42.33.

Таким чином спортсмен здобув для України четверту бронзову медаль Олімпійських ігор.

Призер розповів, що "до цієї нагороди йшов 18 років".

З 6 років, коли почав займатися плаванням та прийшов до свого тренера Петра Нагорного, разом з яким і вдалося досягти всіх результатів. Звичайно, без нього б нічого цього не було, - сказав він.

Нагадаємо, 27 липня Романчук на дистанції 800 метрів вільним стилем пробився у фінал змагань. Він виграв свій півфінальний заплив з часом 7:41.28 - це найкращий показник серед усіх півфіналістів і новий олімпійський рекорд.

У цей же день українські спортсмени Олена Костевич та Олег Омельчук отримали бронзову нагороду Олімпіади-2020 в міксті - стрільбі з пневматичного пістолета.