Про проєкт

Місія проєкту - висвітлення діяльності парламенту та інших органів влади в Україні.

Наша головна мета - утвердження принципів парламентаризму, прозорості та відкритості органів державної влади.
Наше головне завдання - зробити діяльність депутатів зрозумілою кожному виборцю.

Наш девіз - "Говоримо про владу". Ми ставимо питання і розбираємось у проблемах, які турбують кожного громадянина України.

Наші інструменти - інформаційні матеріали (новини, публікації, інтерв'ю, а також досьє) про діяльність народних депутатів, парламентських комітетів, уряду, президента, вищих органів виконавчої влади, силовиків та органів влади на місцях.

Наша "фішка" - щоденний потік ексклюзивного контенту. Ми регулярно публікуємо новини, публікації та інтерв'ю з людьми, від рішень яких залежить майбутнє України. У фокусі нашої уваги - народні депутати, міністри, губернатори, мери, правоохоронці, бізнесмени та громадські діячі.

Мета Парламент.UA у буремному світі медіа

Основна мета видання Парламент.UA у буремному світі медіа полягає у насамперед політично незаангажованому актуальному та оперативному висвітленні подій, що відбуваються в Україні. Основним фокусом нашої уваги є робота українських депутатів, міністрів, суддів, правоохоронців. Ми уважно стежимо за подіями, що впливають на життя суспільства.

Хто може стати цікавим для Парламент.UA настільки, щоб писати з ним інтерв’ю

Брати інтерв’ю має сенс лише у спікерів, що дотичні до актуальних та суспільно важливих тем. Герой інтерв’ю не має відмовлятись говорити на незручні для нього теми, а журналіст зобов’язаний розпитати спікера про все, що може зацікавити читача.

Що робити, щоб стати автором у розділі “Думки”

Люди, що можуть вважатися експертами у своїй сфері діяльності та мають що сказати читачеві з приводу актуальних та цікавих тем можуть звернутись до редакції із пропозицією реєстрації облікового запису та дописувати свої колонки. Звісно, редакція залишає за собою право брати, або не брати тексти та редагувати їх для покращення якості.


Інтернет-видання "Парламент" створено 2018 року (Свідоцтво про реєстрацію КВ №607-469P) і входить в PARLAMENT MEDIA GROUP.