Предиткевич Олександр: «Наші друзі та рідні гинуть на війні - і ми не можемо залишатися осторонь»
Інтерв’ю з адвокатом, громадським діячем та засновником Глобального економічного Україно-Іспанського форуму
Благодійна організація американського бізнесмена Говарда Баффета пожертвувала для України 2,7 мільйона доларів.
Як повідомляє Голос Америки, благодійні кошти переказали на рахунок організації Spirit of America.
Ця компанія надішле в Україну 9 автобусів місткістю 50 пасажирів на потреби тероборони України. Також за ці кошти закуплять 375 новітніх травматологічних комплектів для військових Збройних Сил України на передовій.
Довідково: Говард Баффет – американський мільярдер і філантроп, середній син бізнесмена Воррена Баффета, СЕО холдингової компанії Berkshire Hathaway. Баффет-молодший з 30 років займається агросектором і входить до ради директорів Berkshire Hathaway. Він також є CEO благодійної організації Howard G. Buffett Foundation, яка займається питаннями продовольчої та громадської безпеки.
Нагадаємо, президент Володимир Зеленський у середу, 8 червня, зустрівся з бізнесменом та філантропом Говардом Баффетом-молодшим і запросив його до низки проєктів з відновлення України.