Предиткевич Олександр: «Наші друзі та рідні гинуть на війні - і ми не можемо залишатися осторонь»
Інтерв’ю з адвокатом, громадським діячем та засновником Глобального економічного Україно-Іспанського форуму
Чехія екстрадувала до США двох українців, яких підозрюють у кіберзлочинності і відмиванні грошей.
Про це повідомляє Радіо "Прага".
Як розповів прессекретар Національного центру боротьби з організованою злочинністю Ярослав Ібегея, передача українців відбулася ще на початку березня.
За версією слідства, вони входили в організовану групу кіберзлочинців, що діють у багатьох країнах. Група знайшла поліція у співпраці з Федеральним бюро розслідувань США.
Двоє українців, ймовірно, були затримані поліцією Чехії в лютому минулого року. Зараз обидва знаходяться в США. Їм загрожує до 20 років позбавлення волі.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Одесі затримали учасника міжнародної терористичної організації "Ісламська держава", який перебував у міжнародному розшуку.