Національний банк України встановив на вівторок, 10 грудня, офіційний курс долара до гривні на рівні 41,51 грн/долар. Таким чином, гривня послабилася на 7 копійок, порівняно з попереднім показником.
Про це повідомляється на сайті НБУ.
Щодо європейської валюти гривня, своєю чергою, трохи зміцнилася, згідно з даними на сайті регулятора.
Офіційний курс євро на вівторок встановлений на рівні 43,85 гривні за один євро, тобто гривня зросла на 1 копійку.
На міжбанківському валютному ринку України котирування гривні до долара встановилися на рівні 41,54/41,57 грн/долар, євро – 43,92/43,94 грн/євро.
Нагадаємо, фінансові аналітики, банкіри та керівники підприємств переглянули свої прогнози щодо курсу долара на найближчі 12 місяців, очікуючи подальше його зростання.
Читайте також


