Фейкова сторінка Ігоря Плахути у соцмережах: у ЗСУ попереджають про шахрайство

В інтернеті з’явилася підробна сторінка генерал-майора Ігоря Плахути, командувача Сил територіальної оборони Збройних Сил України.
Фейкова сторінка Ігоря Плахути у соцмережах: у ЗСУ попереджають про шахрайство
Ілюстративне фото. Фото з відкритих джерел
20 Жовтня 2025, 20:19
читать на русском

У мережі виявили фейковий акаунт, створений нібито від імені командувача Сил територіальної оборони ЗСУ Ігоря Плахути. Як повідомили Сили територіальної оборони ЗСУ України, генерал-майор не веде жодних профілів у соціальних мережах, а підроблені сторінки використовують для маніпуляцій та шахрайства.

Подібні фейкові акаунти можуть збирати кошти під виглядом допомоги армії, а також отримувати персональні дані громадян для подальшого використання у шахрайських схемах.

У Силах територіальної оборони ЗСУ нагадали, що усі офіційні заяви та коментарі Ігоря Плахути публікуються виключно через перевірені канали — офіційні сайти та перевірені акаунти державних структур. Громадянам рекомендують перевіряти джерела інформації та не здійснювати фінансових переказів на неперевірені рахунки.

Нагадаємо, що в Україні користувачам розсилають фейкові повідомлення про оплату Vibe.

Читайте також

1