У селі Нові Червища Камінь-Каширського району 18 серпня місцеві мешканці закидали камінням автомобіль працівників територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП). Про це повідомили у Волинському обласному ТЦК та СП.
За інформацією відомства, під час проведення заходів з оповіщення військовозобов’язаних зупинили громадянина для перевірки військово-облікових даних. Чоловік відмовився пред’явити документи, пояснивши це тим, що його нібито постійно перевіряють.
"Особа з інвалідністю мала право на відстрочку від призову. Після перевірки відповідних документів його відпустили", – зазначили у ТЦК.
Після цього місцеві мешканці почали кидати каміння у службовий транспортний засіб, коли чоловік ще перебував у ньому.
Телекомпанія "Аверс" повідомляє, що пенсіонерка отримала поранення в щоку внаслідок пострілу працівників ТЦК. Жінці вже зробили операцію.
У Волинському ОТЦК та СП заявили, що "факт використання зброї під час цієї події наразі перевіряється відповідними правоохоронними органами у встановленому законом порядку". Відкрито також власну перевірку обставин інциденту.
Нагадаємо, що на Волині вже траплявся подібний інцидент. У липні група людей розбила службове авто ТЦК та напала на його працівників. Подія відбулася у селі Соловичі під час оповіщення військовозобов’язаних.
Читайте також


