Кабінет міністрів України майже вдвічі збільшив оклади податківцям на фоні збільшення податків для простих українців та заміни корупціонерам тюремних термінів на штрафи.
Про це повідомив нардеп VIII скликання Ігор Мосійчук в Telegram.
- оклад голови ДПС - зріс із 33 422 грн до 66 843 грн;
- оклад першого заступника голови ДПС з 31 740 грн до 63 480 грн;
- оклад директора департаменту - з 19 759 грн до 39 517 грн;
- оклад заступника директора департаменту - з 15 765 грн до 31 530 грн;
- оклад начальника управління (у складі департаменту) – з 14 924 грн до 29 848 грн;
- оклад головного державного інспектора - з 10 300 грн до 20 600 грн - і т. д.
За словами Мосійчука, оклад - це тільки частина зарплати. Адже ще є доплати за вислуги років, премії, які посадовці часто самі собі виписують.
"І це – не враховуючи хабарів та інших корупційних надходжень - якими вони збагачуються...", - додав він.
Нагадаємо, що депутатам Верховної Ради тепер будуть виділяти 132,6 тисячі гривень на помічників, що на 44,2 тисячі більше, ніж раніше. Ініціаторкою підвищення виділення грошей на помічників є нардепка від фракції «Слуга народу» Галина Третьякова, яка запропонувала суттєво підняти зарплати помічникам нардепів. Вона також утримує молодого безробітного чоловіка.
Читайте також


