Колишній заступниці голови Держпродспоживслужби Ользі Шевченко оголосили підозру

Ольгу Шевченко підозрюють у службовій недбалості, що призвела до втрати державою майна на понад мільйон гривень.
Головне
Колишній заступниці голови Держпродспоживслужби Ользі Шевченко оголосили підозру
Ольга Шевченко. Фото з відкритих джерел
25 Червня 2025, 19:18
читать на русском

Колишній заступниці голови Держпродспоживслужби Ользі Шевченко оголосили підозру у службовій недбалості. За версією слідства, через її дії у приватну власність незаконно передано два приміщення державної установи у Київській області.

Про це повідомляє детективне бюро Absolution.

За даними слідства, у серпні 2023 року Шевченко тимчасово виконувала обов’язки керівника Держпродспоживслужби. В цей період вона підписала документи, якими два службові приміщення державної установи в Київській області були включені до переліку об’єктів, що підлягають приватизації.

При цьому, як з’ясували правоохоронці, ці будівлі фактично використовувалися підрозділом ветеринарної медицини та не мали бути включені до списку приватизації.

Унаслідок недбалих дій посадовиці майно перейшло у приватну власність. А сам підрозділ ветеринарної медицини змушений був орендувати інше приміщення для своєї діяльності, що спричинило додаткові витрати для держави.

За оцінками експертів, збитки бюджету перевищили 1 мільйон гривень.

Шевченко оголосили підозру за ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України — службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки. Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження або позбавлення волі строком до 5 років.

Нагадаємо, посадовець Держпродспоживслужби на Одещині Руслан Ахмадуллін задекларував елітну нерухомість, вантажівку та значні заощадження.

Читайте також

1