Компанія з кримінальним минулим отримала багатомільйонний підряд на реконструкцію гімназії на Херсонщині

Єдиним учасником тендеру стала фірма, що фігурує у чотирьох кримінальних провадженнях
Компанія з кримінальним минулим отримала багатомільйонний підряд на реконструкцію гімназії на Херсонщині
Багатомільйонний підряд на реконстуркцію отримала фірма з кримінальним минулим
30 Квітня 2025, 17:23
читать на русском

ТОВ “Агенція Сіріус Груп” отримала тендер на реконструкцію Киселівської гімназії у Херсонській області на суму понад 100 мільйонів гривень. Про це повідомив Центр публічних розслідувань з посиланням на систему Prozorro.

Замовником робіт виступила Чорнобаївська сільська рада. За умовами тендеру, підрядник має завершити будівельно-інженерні роботи, а також закупити та встановити меблі й обладнання до кінця грудня 2025 року. Проєкт фінансується з місцевого бюджету. На торги подався лише один учасник — ТОВ “Агенція Сіріус Груп”, чия пропозиція склала 98,5 млн грн, що на 1,8 млн грн менше очікуваної вартості.

Згідно з інформацією YouControl, компанія зареєстрована у 2011 році зі статутним капіталом у 85 тисяч гривень. Основна діяльність — будівництво житлових і нежитлових будівель. У 2024 році вона брала участь у двох тендерах, замовником яких була військова частина Нацгвардії. Досвіду великих держзамовлень у компанії немає. 

Водночас фірма фігурує у щонайменше чотирьох кримінальних справах. Згідно з ухвалою Дарницького районного суду Києва від 2018 року, її представники були пов’язані зі схемами перерахунку коштів на фіктивні підприємства для зменшення податкових зобов’язань та нелегального обігу готівки. Слідство встановило, що діяльність тривала з 2015 року на території Києва та області.Не дивлячись на кримінальне минуле, “Агенція Сіріус Груп” все ж таки отримала багатомільйонний підряд. 

Нагадаємо, що незодавно компанія, пов'язана з Резніченком і Голиком, отримала підряд на 776 млн грн у Дніпрі без конкуренції. 

Читайте також
1