Підприємства матимуть 72 години для перебронювання працівників після 28 лютого - Фадієнко

Керівники зможуть поновити бронювання співробітників через портал "Дія", але в цей період військовозобов’язаних можуть мобілізувати.
Головне
Підприємства матимуть 72 години для перебронювання працівників після 28 лютого - Фадієнко
Ілюстративне фото. Фото з відкритих джерел
10 Січня 2025, 08:26
читать на русском

Після завершення терміну дії чинних відстрочок від мобілізації 28 лютого 2025 року керівники критично важливих підприємств матимуть 72 години, щоб перебронювати своїх працівників.

Про це йдеться у відповіді Мінекономіки на запит народного депутата, члена комітету ВР з питань нацбезпеки Олександра Федієнка.

Процедура проходитиме через портал "Дія", але протягом цього періоду територіальні центри комплектування (ТЦК) матимуть право мобілізувати військовозобов’язаних, якщо їхня нова броня ще не оформлена.

"ТЦК має право мобілізувати цих військовозобов’язаних, якщо це буде після 28 лютого. Це вказано у правилах, і на це потрібно звернути увагу", – зазначив Федієнко.

Федієнко підкреслив, що нинішній механізм потребує доопрацювання, адже підприємства можуть опинитися в ситуації, коли їхні співробітники будуть мобілізовані в очікуванні підтвердження нової броні.

"Наразі незрозуміло, чи зможуть підприємства оновити бронювання до 28 лютого, щоб уникнути таких ризиків. Я вже підготував запити до Кабміну, щоб урегулювати це питання", – сказав депутат.

Нагадаємо, ТЦК тепер може анулювати відстрочку працівнику критично важливого підприємства.

Читайте також
1