Податковий інспектор із Києва Артем Андрушко, який нині виконує обов’язки заступника начальника управління ДПС у Черкаській області, подав декларацію про доходи, в якій вказав криптовалюту, готівкові кошти у доларах та кілька об’єктів нерухомості.
Про це йдеться у публікації "Антикор".
Згідно з документом, загальний дохід Андрушка за 2024 рік становив 1,3 млн гривень, з яких 567 тис. грн — зарплата у ДПС. Окрім того, посадовець отримав подарунок від Світлани Мартиненко у грошовій формі на суму 205 тис. грн. Ще 525 тис. грн він задекларував як дохід від продажу рухомого майна Ірині Крижановській.
Сукупна вартість активів чиновника перевищує 2,5 млн грн. У власності Андрушка:
- земельна ділянка площею 900 м² у Броварах, придбана ще у 2015 році за 55 тис. грн (ринкова ціна сьогодні — близько 500 тис. грн);
- квартира в Києві площею 49,9 м², отримана у 2018 році;
- нежитлове приміщення на 3,3 м² у столиці, придбане у 2020 році за 37 867 грн.
У розділі «криптоактиви» Андрушко вказав:
- 3864 USDT (Tether), розміщені на біржі Bybit (160 356 грн);
- 5,31 ETH (Ethereum), розміщені на "Binance" (793 720 грн).
Також посадовець має 200 тис. грн та 31,3 тис. доларів США готівкою, а ще 20 тис. доларів задекларовані як такі, що "перебувають у володінні, але без права користування" — фактично, у тієї ж Світлани Мартиненко, від якої він отримав грошовий подарунок.
Корпоративних прав, цінних паперів чи коштів на банківських рахунках Андрушко не задекларував.
Нагадаємо, що очільник Держкомісії Сергій Паюк утричі збільшив доходи за роки війни та отримує гроші від Єврокомісії.
Читайте також


