Погода в Україні 15 лютого: сніг, ожеледиця та потепління на півдні

У неділю, 15 лютого, погода в Україні буде контрастною — на заході та півночі очікуються снігопади й мороз, а на півдні та в Криму збережеться тепло до +15°.
Погода в Україні 15 лютого: сніг, ожеледиця та потепління на півдні
Ілюстративне фото. Фото з відкритих джерел
15 Лютого 2026, 10:11
читать на русском

15 лютого в Україні спостерігатиметься суттєвий контраст температур і опадів. За даними синоптиків, на заході країни, у Вінницькій та північних областях очікуються снігопади. На дорогах утвориться ожеледиця, що може ускладнити рух транспорту. Температура повітря триматиметься в межах від 0 до −5°, вітер північно-східний, 5–10 м/с.

У центральних і південних регіонах вдень місцями пройдуть дощі, температура повітря підвищиться до 0–5° тепла, а на півдні — до +9°. Найтепліше традиційно буде в Криму, де стовпчики термометрів сягнуть +10…+15°.

У Києві вночі — без опадів, однак вдень можливий сніг. Температура коливатиметься від −3° до −1°, вітер північно-східний, 7–12 м/с. Синоптики попереджають про слизькі дороги та радять водіям бути обережними.

Читайте також