П'яний мер Острога Юрій Ягодка побив місцеву активістку за зауваження про спів російських пісень

Через місяць після інциденту Юрій Ягодка надумав вибачитися перед жінкою
Головне
П'яний мер Острога Юрій Ягодка побив місцеву активістку за зауваження про спів російських пісень
Юрій Ягодка
25 Вересня 2024, 14:31
читать на русском

Міський голова Острога Юрій Ягодка вибачився за те, що 29 серпня, в День пам'яті захисників, у стані алкогольного сп'яніння побив місцеву жительку. Через майже місяць після інциденту, 24 вересня, посадовець написав на своїй сторінці у фейсбуці, що визнає провину.

Речниця поліції Рівненщини Марія Юстицька в коментарі Zaxid.net розповіла:

58-річна місцева активістка Людмила Франковська повідомила правоохоронцям, що її побив міський голова Юрій Ягодка. Жінка стверджує, що ввечері проходила повз місцеву бібліотеку, де розташований Центр культури та дозвілля, й почула звідти російську музику. Франковська зайшла у приміщення і побачила там нетверезого Юрія Ягодку.

Місцеве видання «Про Рівне» уточнює, що Юрій Ягодка із заступницями співав «Ой, цветет калина в поле у ручья».

Після того, як Франковська зробила меру зауваження, чиновник нібито відреагував агресивно і накинувся на жінку з кулаками. Потерпіла написала заяву за фактом завдання їй тілесних ушкоджень.

Сьогодні Ягодка прокоментував ситуацію. Мовляв, за цей час усе обдумав і зробив висновки.

«Так, моя провина в тому, що, кажучи по-простому, – напився. Моя провина в тому, що вів себе так, як не личить міському голові, не личить публічній людині і не личить чоловіку... Це не є виправданням, бо жодна втома, моральний тиск чи провокації не виправдовують те що сталось. Прошу вибачення у тих, хто голосував за мене на виборах у 2020 році, і у тих – хто не голосував», – написав мер.

Він додав, що опоненти намагаються використати скандал на свою користь, проте, згідно з законодавством, для переобрання мера необхідно дочекатися виборів.

Мер Острога визнав, що п’яний побив жінку в День пам'яті захисників фото 1

Тим часом слідчі розпочали досудове розслідування за ч. 1 ст. 125 Кримінального кодексу України (умисне легке тілесне ушкодження). Посадовцю загрожує до 850 грн штрафу або виправні роботи.

Довідка:  Юрій Ягодка обіймає пост голови Острозької громади з 2020 року. Свою карʼєру посадовець розпочинав у комерційних банках України. Із 2005 по 2010 був обраний депутатом Острозької районної ради, із 2007 по 2010 працював головою Острозької районної державної адміністрації, а у 2015 році став сільським головою Розвазької сільської ради. Із 26 липня 2019 року Ягодка був заступником Острозького міського голови з питань діяльності виконавчих органів.

Читайте також
1