Журналіст Вільного Радіо Євген Вакуленко повідомив про отримання погроз від речника Київської міської військової адміністрації Євгена Ієвлєва. Погрози надійшли після публікації матеріалу, в якому згадувалося задеклароване майно батька Ієвлєва — працівника Покровського районного територіального центру комплектування Сергія Ієвлєва.
Про це повідомляє Вільне радіо.
У статті йшлося про автомобіль Toyota Land Cruiser 2011 року, оформлений на дружину військовослужбовця — Світлану Ієвлєву, за ціною 773 тис. грн. Згідно з декларацією, у дружини офіційного доходу не вказано. Матеріал було підготовлено на основі відкритих даних з Єдиного державного реєстру декларацій.
Редакція повідомила, що надсилала запити до всіх згаданих у матеріалі ТЦК, однак відповіді з Покровського ТЦК не надійшло.

Після публікації до журналіста звернувся Євген Ієвлєв, назвавши інформацію неправдивою та супроводивши повідомлення погрозами фізичної розправи. Ієвлєв також відмовився надати офіційний коментар редакції Вільного Радіо.

Редакція медіа розцінює дії посадовця як тиск на журналіста та спробу перешкодити професійній діяльності. Головна редакторка видання Анна Сердюк наголосила, що в матеріалі дотримано презумпції невинуватості, а всі згадані особи мали можливість надати коментар.
Нагадаємо, що начальник ТЦК на Рівненщині Юрій Ковалюк потрапив на фронт після скандального інтервʼю про "м'ясні штурми".
Читайте також


