Президент США Дональд Трамп звинуватив українського лідера Володимира Зеленського у використанні міжнародної допомоги для власного політичного піару. Про це повідомила журналістка MS NOW Стефані Руль після 15-хвилинного телефонного інтерв’ю з Трампом.
Під час розмови Руль запитала американського президента про допомогу, яку Україна надає країнам Близького Сходу, зокрема у боротьбі з іранськими дронами. На це Трамп відповів, що Україна “не зробила нічого”, а всі заяви Зеленського про підтримку інших країн він робив лише з політичних та піар-цілей.
Американський лідер також вкотре розкритикував Зеленського, зазначивши, що з ним “складніше мати справу”, ніж із президентом Росії Володимиром Путіним, якого Трамп охарактеризував як того, хто “не боїться Європи”.
Крім того, Дональд Трамп висловив обурення через недостатню участь союзників по НАТО в операціях проти Ірану. Водночас він підкреслив, що Вашингтон “не потребує їхньої допомоги”.
Політичні експерти зазначають, що такі заяви Трампа можуть мати вплив на міжнародне сприйняття України, особливо у контексті військової підтримки та взаємодії з союзниками на Близькому Сході.
Читайте також


