Предиткевич Олександр: «Наші друзі та рідні гинуть на війні - і ми не можемо залишатися осторонь»
Інтерв’ю з адвокатом, громадським діячем та засновником Глобального економічного Україно-Іспанського форуму
Вранці 18-го квітня до Служби порятунку "101" у Дніпрі надійшло повідомлення, що на вулиці Електрозварювальній Новокодацького району Дніпра в приватний житловий будинок заповзла змія.
Про це повідомили в ГУ ДСНС Дніпропетровської області.
До будинку виїхав спецзагін рятувальників. Власниця будинку увесь час до приїзду співробітників ДСНС тримала тварину шваброю у ванній кімнаті.
За допомогою спеціального інструменту для виловлювання змій, рятувальники виловили плазуна завдовжки пів метра і вивезли його за межі міста.

У Дніпрі з будинку виловили змію (Фото: ДСНС)
Нагадаємо, 10 квітня у Києві на вулиці Клавдіївській нетверезий чоловік з двома зміями на шиї чіплявся до перехожих. Поліцію до нетверезого порушника викликали налякані перехожі. Через те, що тварини перебували на вулиці за низької і некомфортної для них температури повітря, вони стали надто агресивними і чоловік поклав змій на дах чужої автівки.