У Франції затримали двох підозрюваних у пограбуванні Лувру

У Парижі заарештували двох чоловіків, підозрюваних у пограбуванні Лувру, яке сталося 19 жовтня. Незважаючи на затримання, поліція продовжує розшук двох інших учасників злочину, а вісім коштовностей французької корони досі не знайдені.
У Франції затримали двох підозрюваних у пограбуванні Лувру
Музей Лувр. Фото з мережі
26 Жовтня 2025, 15:26
читать на русском

Пограбування Лувру 19 жовтня стало сенсацією у Франції. Двоє чоловіків у масках викрали вісім коштовностей французької корони, загальною вартістю 88 мільйонів євро. У суботу, 25 жовтня, правоохоронці затримали двох підозрюваних.

Про це пише видання lefigaro.fr.

Першого зловмисника спіймали в аеропорту Руассі ввечері, коли він готувався вилетіти до Алжиру. Операцію провела бригада з боротьби з бандитизмом (BRB) близько 22-ї години. До розслідування були залучені понад 100 слідчих протягом тижня.

Другого підозрюваного затримала паризька судова поліція у департаменті Сена-Сен-Дені. Імовірно, обидва затримані родом із передмість Парижа.

Водночас поліція продовжує розшук двох інших спільників, які брали участь у пограбуванні. На ранок 26 жовтня викрадені коштовності досі не знайдені.

Правоохоронці наголошують, що розслідування триває, і звертаються до громадськості з проханням надавати будь-яку інформацію, яка може допомогти у затриманні інших учасників злочину.

Нагадаємо, що картина Пабло Пікассо зникла дорогою на виставку в Іспанії — поліція розслідує крадіжку.

Читайте також