У розслідуванні масштабної справи про розкрадання коштів у державній компанії "Енергоатом" детективи Національного антикорупційного бюро зафіксували участь чотирьох міністрів України.
Про це повідомив керівник підрозділу детективів НАБУ Олександр Абакумов в ефірі програми "УП.Чат".
"Багато не скажу, але скажу так, що в різних ситуаціях під час розслідування цього кримінального провадження ми фіксували чотирьох міністрів Кабінету міністрів", – зазначив Абакумов.
За його словами, йдеться про посадовців різних періодів.
"Хтось раніше був міністром, хтось пізніше, тобто це не всі чотири діючі міністри", – уточнив детектив.
Імен міністрів Абакумов не назвав, пояснивши, що розголошення цієї інформації може зашкодити розслідуванню.
Керівник підрозділу також підтвердив, що наразі НАБУ оцінює дії двох міністрів "на предмет достатності доказів чи вчинення ними злочинів".
За словами Абакумова, детективи вважають, що організацію, пов’язану з розкраданням коштів у "Енергоатомі", очолювали двоє осіб, яких уже ідентифіковано. Проте їхні імена поки що не розкриваються.
Нагадаємо, 10 листопада НАБУ провело обшуки у бізнесмена Тімура Міндіча та міністра Германа Галущенка. За даними джерел, слідчі дії пов’язані з корупцією у сфері енергетики. Міндіч, ймовірно, перебуває за кордоном.
Читайте також


