Предиткевич Олександр: «Наші друзі та рідні гинуть на війні - і ми не можемо залишатися осторонь»
Інтерв’ю з адвокатом, громадським діячем та засновником Глобального економічного Україно-Іспанського форуму
Команда українців зі Львову перелетіла через Карпати на двох повітряних кулях.
Як повідомив один із членів команди Андрій Риштун на своїй сторінці у Фейсбук, екстремали цим польотом встановили новий рекорд України.
Організаторами події стали Микола Рубель та чемпіон України Валентин Щенявський, які разом з командою із десяти осіб встановили новий рекорд України.













Ось перший секрет. Вони взяли дві величезні кулі що розраховані на 8 пасажирів кожна. І замість людей навантажили їх під зав’язку балонами з пальним. Маючи пів тони газу на борту можна летіти хоч на Львів. Місцем старту було село Довге Хустського району. Тут закінчується рівнинне Закарпаття та починаються перші горби, - написав Риштун.
Політ проходив при температурі нуль градусів, швидкість становила 67 км/год. У сумі політ зайняв три години та становив 90 км по прямій.

Переліт Карпат Фото: explorer.lviv.ua
Нагадаємо, американська компанія SpaceX Ілона Маска успішно розпочала місію Transporter-1. Компанія запустила багаторазову ракету Falcon 9 з рекордною кількістю супутників.