Беларусь остановила поставку бензина А-95 в Украину

А бензин марки А-92 будет поставляться
Важно
Беларусь остановила поставку бензина А-95 в Украину
Паливороздавальний пістолет в баку автомобіля на автозаправній станції, в Києві, в середу, 20 липня 2011 р. 18 липня 2011 р. на засіданні експертно-аналітична група (ЕАГ) з питань стабільного функціонування ринку нафти і нафтопродуктів і розвитку нафтопереробної промисловості рекомендувала нафтотрейдерам до 22 липня знизити верхню межу цінового коридору на бензин А-95 до 9,85 грн./л, на дизельне пальне – до 9,40 грн./л. Головуючий на засіданні міністр енергетики і вугільної промисловості відзначив, що нинішня світова тенденція на ринку нафтопродуктів і нафти дозволяє операторам українського ринку знизити ціни на нафтопродукти. Під час засідання ЕАГ її учасники також відзначили, що сьогодні ситуація на українському ринку нафтопродуктів є стабільною і прогнозованою. За оцінками учасників, наявні запаси палива на ринку дозволяють повністю забезпечити попит на бензини всіх марок і дизпальне в Україні в короткостроковій і довгостроковій перспективах. 24 червня 2011 р. ЕАГ знизила верхню межу цінового коридору на бензин А-95 до рівня 9,90 грн./л, а на дизельне пальне – до 9,50 грн./л. Фото Андрія Скакодуба / УНІАН

Белорусская нефтяная компания приостановила поставку в Украину бензина А-95 на июнь.

Об этом сообщает директор "Консалтинговой группы А-95" Сергей Куюн в Facebook.

Худшее решение, которое могли принять белорусы в текущей ситуации – закрыть поставку бензина А-95 в Украину, где за их продуктом 50% рынка, - написал он.

По его словам, это "еще один сигнал, третий за эту весну".

Но задача стоит нестандартная – найти 50 тыс. т "пятого". Без моря не обойтись, а я даже не помню, когда в последний раз эта марка приходила морем, - добавил Куюн.

При этом бензин марки А-92 будет поставлен в полном объеме. Причины такого решения белорусской стороны пока неизвестны.

Напомним, что в Киеве лаборатория "Инспекторат Украина" обнародовала результаты исследования качества топлива на семи АЗС столицы и области. Проблемы с качеством топлива зафиксированы в двух из семи АЗС: MOTTO и SUNOIL.

1