Бакунець Павло

Бакунець Павло

Народний депутат України IX скликання

Бакунець Павло - екс-депутат міської ради Ярова, екс-мер Ярова.

Місце народження

Павло Бакунець народився 10 липня 1987 року в місті Яворів Львівської області

Сім'я

  • Бакунець одружений. Дружину звуть Вікторія (дівоче прізвище Кухар). Має диплом філолога і займається підприємницькою діяльністю.
  • Мати Павла - Ольга Хархаліс - була членом окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів на тій же ділянці, де балотувався її син.

Освіта

  • Павло Бакунець закінчив середню школу №2 в місті Яворів.
  • Ступінь бакалавра Павло отримав в Українському Католицькому Університеті, магістратуру закінчив на історичному факультеті ЛНУ ім. Івана Франка.
  • Навчався у Львівській бізнес-школі.

Кар'єра

У 2010 році Павло Бакунець балотувався до міської ради Яворів і став наймолодшим депутатом. Був членом постійної комісії законності, депутатської етики.

У 2014-2015 роках Бакунець обіймав посаду секретаря міської ради, і виконував обов'язки міського голови.

У 2015 році Павло переміг на виборах і став мером Яворова.

У рідному місті Павло став засновником громадської організації "Молодь Яворівщини". Також Бакунець був керівником місцевого осередку "Об'єднання "Самопоміч".

Від цієї політичної сили він взяв участь в парламентських виборах влітку 2019 року. Павло йшов по 122-му мажоритарному округу (Жовківський, Яворівський райони Львівської області). За Бакунца віддали свої голоси 14,84% виборців. Найближчий опонент, представник партії "Голос" Віталій Андрейко отримав 13,65% підтримки.

У дев'ятому скликанні Верховної Ради парламентарій став членом депутатської групи "Довіра" і правового комітету.

Декларація

Ексглава Яворова має в місті квартиру (45,9 кв.). У травні 2019 Павло придбав її за 505 тисяч гривень. Задекларував Бакунець і нерухомість своєї матері: земельну ділянку (1000 кв.м.) та житловий будинок (75,8 кв.м.).

Пересувається народний депутат на автомобілі Mercedes-Benz C 220 2001 року випуску. Бакунець придбав іномарку у 2013 році. Але ціну на машину в декларації не вказав.

Річний оклад мера міста Яворів склав 416 тисяч гривень. Дохід Вікторії від зайняття підприємницькою діяльністю склав 73,7 тисячі гривень. Пенсія матері - 12 тисяч. Ще майже п'ять тисяч вона отримала за роботу в якості члена ОВК.

У банку Бакунець грошей не зберігає. Готівковими коштами у нього є 15 тисяч доларів.

Дата публікації: 30.08.2021
Дата останньої зміни: 15.09.2021
1