Бедеров Юлія (Великожон)

Бедеров Юлія (Великожон)

Мотиваційна тренерка, працює під псевдонімом Джулія Бейс (Julia Base)

Бедеров Юлія – сертифікована коучиня, підприємиця, мотиваційна тренерка, публічна спікерка. Авторка книги "Книга радості або як навчитися бути щасливим". Експертка по ресурсним станам і стосункам. Вважає себе людиною світу.

Місце народження

Народилась 23 вересня 1978 року в місті Севастополь. Мати – вчителька англійської мови, батько – військовий.

Освіта

1993-1997 роки – навчання в Севастопольському політехнічному технікумі, спеціальність "Бухгалтерський облік та аудит".

1997-2000 роки – заочно навчалась в Севастопольському державному технічному університеті за спеціальністю "Фінанси та кредит".

2010-2013 роки – отримала освіту в Берлінському університеті HWTK, спеціальність "Банківська справа та страхування".

Родина

Чоловік - громадянин Німеччини Максим Бедеров – успішний бізнесмен, ІТ-підприємець, емігрант з колишнього СРСР.

Виховують чотирьох дітей: Вікторія (2000 р.н.), студентка одного з найпрестижніших вишів Англії Kingston College в Лондон, Філіпп (2005 р.н.), Давид (2014 р.н.), Афіна - народилась у 2020 році.

Кар’єра, одруження, робота в Німеччині

Біографія Юлії Бедеров вказує на початок її бізнес-кар’єри у середині 1990-х - ще під час навчання вона почала працювати моделлю, брала участь в показах колекцій відомих модних брендів, що швидко приживались на пострадянському просторі. Але дівчина вирішила пов'язати своє життя з іншим видом діяльності і після завершення навчання переїхала в Ростов-на-Дону, щоб знайти нові можливості. Там вона стала менеджером ювелірної компанії. Досьє Юлії Бедеров інформує, що за півтора року Юлія зробила блискучу кар'єру і її призначили директором московського філіалу, а в кінці 1990-х відправляли їздити по закордонних відрядженнях. Керівництво довіряло Юлії переговори з важливими клієнтами та представниками провідних ювелірних підприємств, тому що вже тоді особисті якості дівчини були на вищому рівні: комунікабельність, цілеспрямованість і відповідальність.

Під час відряджень Юлія познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком Максимом Бедеровим. У той час він працював фінансистом і був кращим консультантом найбільшої німецької консалтингової компанії MLP Finanzdienstleistungen AG. Його кар'єра теж стрімко йшла вгору.

Незабаром після знайомства молодята одружилися, і Юлія народила доньку. Її назвали Вікторія. Після цього Юлія Бедеров переїхала зі столиці Росії - Москви - в Берлін.

Юлія Бедеров

Тяга до постійного розвитку заважала Юлії весь час займатися лише домашнім господарством, тому вона швидко вивчила німецьку мову і вступила в приватний берлінський університет бізнесу, технологій і культури (HWTK) на спеціальність "Банківська справа". У 2013 році дівчина успішно закінчила навчання і почала активно допомагати чоловікові в бізнесі.

Підтримка дружини допомогла Максиму. З 2005 по 2017 рр. глава Берлінського філії MLP AG вісім разів був визнаний кращим керівним директором компанії.

Але Максим стегон теж хотів розвиватися і прийняв рішення радикально змінити кар'єру успішного підприємця. У 2014 роки він звернув увагу на Фінтех-індустрію і почав вивчати різні цифрові активи. В результаті він знайшов шляхи розв'язання основних проблем і вирішив створювати свій власний проєкт.

У 2018 році Максим заснував один з перших регульованих фондів, який управляє портфелем проєктів у сфері цифрових активів.

Коучинг та творчість

Юлія досягла чудових результатів у фінансовій сфері та стала прекрасною дружиною і матір'ю, але з часом вона поміняла своє життя. З 2018 року Юлія почала відвідувати країни Південно-Східної Азії: проходила духовні практики в Індії, практикувала йогу, духовне очищення і медитацію на Балі. Після таких подорожей Юлія зрозуміла, що здатна на більше, ніж успіх у фінансовій сфері і знайшла свою місію.

Слідуючи за мрією, Юлія стала коучинею. Щоб стати експертом в цьому напрямку, дівчина пройшла індивідуальне навчання у гуру коучині - Мерилін Аткінсон і здобула освіту в Міжнародному Еріксоновському університеті, який закінчила у 2019 році.

Вона удосконалила отримані знання і навички, багато працювала над собою, проголосила себе "Амбасадором усмішки" і створила програму "Селф Апгрейд 3D Радість".

Також Юлія випустила власну роботу - "Книга радості або як навчитися бути щасливим" і проводить індивідуальні коуч-сесії та майстер-класи.

У 2018 році дівчина разом з родиною переїздить до Іспанії, природа і клімат якої схожі на Крим, в якому Юлія провела своє дитинство.

З 2018 з 2020 роки Юлія опублікувала кілька десятків статей і почала вести блог в різних соцмережах. Знайти її можна під псевдонімом Джулія Бейс (Julia Base).

Девіз Юлії: "Стань самим собою і почни радіти життю тут і зараз".

Фото і текст опубліковані на умовах CC BY-SA 4.0 International

Дата публікації: 23.12.2020
Дата останньої зміни: 16.09.2021