Цабаль Володимир

Цабаль Володимир

Народний депутат IX скликання від партії "Голос"

Цабаль Володимир - український політик і економіст.

Місце народження

Володимир Цабаль народився 25 квітня 1985 року в місті Кременець, Тернопільська область.

Сім'я

  • Дитинство і юність Володимира пройшли в місті Кременець Тернопільської області. Тут він народився і виріс.
  • У відкритих джерелах інформація про сімейний стан відсутній.

Освіта

  • У 2005 році Володимир Цабаль здобув вищу освіту в Національному Університеті "Києво-Могилянська академія" за спеціальністю "економічна теорія".
  • У Сінгапурі закінчив бізнес-школу "INSEAD" (Institut Européen d 'Administration des Affaires), де отримав ступінь магістра бізнес-адміністрування (MBA).

Кар'єра

Свою кар'єру Володимир Цабаль почав у 2004 році з посади стажиста у відділі по залученню коштів.

У 2005 році Володимир працював спеціалістом з аналізу даних в компанії "Тетра Пак Україна".

З 2006 до 2007 року Цабаль працював бізнес-аналітиком в компанії "Нестле Україна".

Протягом 2007 року Володимир Цабаль обіймав посаду бізнес-аналітика в "Nestle Hellas SA" (Афіни, Греція), а також був керівником команди "Нестле Б'лгарія" АТ (Софія, Болгарія).

З 2008 до 2019 року Цабаль був асоційованим партнером світової компанії "Маккінзі", яка надає консультаційні послуги з питань стратегічного управління.

На парламентських виборах 2019 року Володимира Цабаль обраний народним депутатом Верховної Ради IX скликання від партії "Голос", № 12 в списку. Секретар Комітету Верховної Ради України з питань бюджету. Член Української частини міжпарламентської асамблеї Верховної Ради України та Сейму Литовської Республіки.

Декларація

Народний депутат від політичної партії "Голос" Володимир Цабаль в січні 2020 року одержав дохід від повернення вартості ОВДП (облігацій внутрішньої державної позики) в розмірі 2,5 млн гривень і відсотків по ньому на 226 тис. гривень. Засоби виплатило Міністерство фінансів.

Ще на початку січня 2020 року Цабаль отримав дохід у вигляді повернення внеску за 2008 рік до добровільної пенсійній програмі роботодавця - 336 тис. гривень.

Таким чином його загальний дохід за місяць перевищив 3 млн гривень. При цьому він поніс витрати на 176 тис. гривень - подарував на цю суму частину нерухомого майна близьким особам.

З того моменту як Цабаль став народним обранцем, він вже встиг отримати на ОВДП 3,6 млн гривень (жовтень-листопад 2019 року).

До обрання Цабаля до Верховної Ради він був партнером "МакКінзі и Компанія Україна", де у 2018 році отримав дохід у розмірі 8,7 млн гривень.
Тоді ж йому виплатили відсотки за банківськими вкладами на 318 тис. Гривень. Готівкою Володимир Цабаль задекларував $ 350 тис. І € 100 тис. А на банківських рахунках - 3,1 млн гривень.

Дата публікації: 31.08.2021
Дата останньої зміни: 15.09.2021
1