Дудник Андрій

Дудник Андрій

Відомий фінансист та підприємець

Дудник Андрій - співзасновник науково-дослідної школи "Базис" та співвласник фінансової компанії "Геліос".

Місце народження

Андрій Дудник народився 5 квітня 1976 року в Україні.

Освіта

 • У 1998 році Андрій Дудник отримав диплом магістра у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка за спеціальністю “Міжнародна фінансова діяльність”.
 • Андрій продовжив навчання після університету та отримав додатковий курс навчання за програмою “Асоціації дипломованих корпоративних бухгалтерів” (ACCA) та “Інституту дипломованих фінансових аналітиків” (CFA Institute). Дуднік член “Асоціації дипломованих корпоративних бухгалтерів Англії та Уельсу” (ACCA), має сертифікат фінансового ризик-менеджера (Financial Risk Manager - FRM) і Міжнародної асоціації фахівців з управління ризиками (Global Association of Risk Professionals - GARP).

Кар’єра

 • Андрій почав свій кар’єрний шлях ще під час навчання в університеті.
 • У 1999 році - Андрій Дудник став аудитором у компанії “Arthur Andersen”, яка надавала аудиторські, податкові та консультаційні послуги великим корпораціям.
 • До 2002 року Дудник Андрій обіймав посаду старшого консультанта у швейцарському та українському офісах “Arthur Andersen”. Дудник відповідав за координування аудитів і спеціальні консультаційні проєкти для фінансових установ та інвестиційних фондів. Він брав участь в проєктах по оцінці складних фінансових інструментів і бізнес-моделювання, а також надавав консультації з питань портфельної стратегії.
 • У 2002 році Андрій Дудник перейшов у глобальнішу компанію “Ernst & Young” Україна на посаду менеджера практики аудиторських та консультаційних послуг. За час роботи у компанії Дудник керував проєктами у сфері аудиту, консалтингу і due diligence для масштабних виробничих компаній і фінансових установ СНД.
 • 2004 - 2007 рр. - обіймав посаду спочатку фінансового директора, а потім заступника Голови Правління в українській Науково-Виробничої Інвестиційної Групи "Інтерпайп".
 • 2007 - 2019 рр. – Дудник Андрій став фінансовим директором новоутвореної міжнародної інвестиційно-консалтингової Групи компаній “EastOne”, яка зараз входить у трійцю найбільших бізнес-груп України. За час роботи у групі Дудник був Членом Правління та директором з інвестицій.
 • З 2007 до 2008 року - Андрій член Наглядової ради "Укрсоцбанку".
 • З 2007 до 2020 рр. - член Ради директорів “Інтерпайп”.
 • З 2014 до 2020 рр. - Дудник був головою Наглядової ради АТ "Банк Кредит Дніпро".
 • Андрій Дудник був членом рад директорів компаній "Гео-Альянс", які займаються видобутком газу, "Аеросвіт", колишня українська авіакомпанія, страхова компанія "Оранта" та інших. Також, він активно займався технологічними інвестиційними проєктами, був членом в раді директорів EIS Ltd, яке знаходиться в США і посаду голови ради директорів компанії Emergn, Ірландія.
 • У 2020 році Андрій Дудник створив із партнерами фінансову компанію “Геліос”, яка займається інвестиційними проєктами.

Андрей Дудник

Громадська діяльність

У 2018 році Андрій Дудник почав інвестувати та став співзасновником науково-дослідної школи “Базис”, яка спеціалізована на точних науках. Також підтримує Київський спортивний клуб дзюдо “Спартак”.

Боротьба з незаконним будівництвом на Подолі

Школа "Базис" до сих пір не почала свою роботу в новій будівлі, причина - споруджуваний поруч ЖК "Поділ Град Вінтаж". Будівництво ЖК "Поділ Град Вінтаж" неодноразово визнавалося незаконним: https://nashigroshi.org/2020/04/11/yak-vkrasty-zemliu-v-kyievi-prykryvshys-nezriachymy-liud-my/?fbclid=IwAR06E9WqLYr1bdQK74Rg9hiwH9ZaXJKVTSd329Fm66LSwco-iBADko0_mks

Більш того, махінації забудовника з ділянкою тривають вже більше 10 років:https://censor.net/ru/resonance/3257254/elitnyyi_no_bespredelnyyi_jk_pod_prikrytiem_sotsialnogo_jilya_dlya_invalidov_istoriya_podol_grad_vintaj

Північний апеляційний господарський суд своїм рішенням позбавив забудовника права на ділянку, де зводиться ЖК: https://biz.censor.net/n3255631

ЖК, який будується поза законом, перешкоджає відкриттю школи. Інвестор школи, а також активісти Подолу, які борються за історичну спадщину міста, знаходяться під постійним пресингом забудовника Edelburg Development і правоохоронних органів. У будинку Андрія Дудника та інших активістів пройшли обшуки.

Сам Андрій Дудник відкинув всі звинувачення забудовника:

Журналісти "5 каналу" провели журналістське розслідування, яке показало, що будівництво "Поділ Град Вінтаж" може привести до серйозної техногенної катастрофи: 

Дата публікації: 18.04.2021
Дата останньої зміни: 20.09.2021