Кравчук Євгенія

Кравчук Євгенія

Голова пресслужби партії "Слуга Народу"

Всі новини

Євгенія Кравчук – одна з представників партії "Слуга Народу" у Верховній Раді України IX скликання. У минулому – журналістка, СЕО в консалтингових і аналітичних компаніях.

Місце народження

Євгенія Кравчук народилася 23 грудня 1985 р. у м. Тернопіль.

Освіта

  • Інститут журналістики КНУ ім. Шевченко.
  • FLEX (США) – програма за обміном (future leaders exchange program).

Родина

Євгенія Кравчук народилася в родині лікарів. Заміжня. Даних про родину та чоловіка у відкритих джерелах немає.

Коротка біографія

Євгенія Кравчук народилася в Тернополі 23 грудня 1985 року. Батько та мати – лікарі, але Євгенія відмовилася продовжувати лікарську династію. Після закінчення школи в рідному Тернополі вона вступила в Інститут журналістики Київського національного університету ім. Шевченка та переїхала до Києва. Після одержання диплома пройшла навчання за програмою обміну студентів у США (програма майбутніх лідерів FLEX).

Після здобуття освіти працювала в сфері тележурналістики (служба новин одного з українських телеканалів). Надалі виступала в якості сценаристки документального кіно. Працювала над двома документальними фільмами режисера Сергія Буковського:

  • "Назви своє ім’я по буквах", 2006 р. Сценарист.
  • "Живі", 2008 р. Сценарист, продюсер.

Зі сферою кіно Євгенію Кравчук пов’язувала й багаторічна робота на Одеському міжнародному кінофестивалі. З 2010 до 2014 року вона входила до складу організаційного комітету ОМКФ.

Бізнес

Паралельно з роботою в кінопроєктах і журналістиці Євгенія Кравчук розвивалася й у сфері бізнесу. Вона виступає партнером у консалтинговому агентстві New Center Consulting. Також займалася роботою у венчурному центрі TA Venture, компанії, яка займається підтримкою українських стартапів та інтернет-підприємців.

Також у біографії Кравчук зазначено й те, що вона займала високі посади в різних аналітичних центрах. Але докладної інформації про роки та займані посади, як і про назви конкретних компаній, у яких Євгенія була керівником, у відкритих джерелах немає.

Політична кар’єра

На перший погляд здається, що політична кар’єра Євгенії Кравчук почалася з приходу в партію "Слуга Народу". Насправді це не зовсім так: Євгенія Кравчук до "Слуги Народу" уже зробила перші кроки на політичних теренах.

  • У 2014 році вона працювала в штабі політичної партії "Сильна Україна" і співпрацювала з Сергієм Тігіпко, була його помічником під час депутатської каденції у ВР VII скликання.
  • У 2014 році Євгенія Кравчук також працювала помічницею депутата Ірини Констанкевич, безпартійної самовисуванки на виборах у Верховну Раду України. Згодом, коли Ірина Констанкевич стала членом партії "УКРОП", Євгенія Кравчук послідувала її прикладу. Варто зазначити, що помічником народних депутатів Констанкевич і Тігіпко Євгенія працювала на громадських засадах.
  • У 2015 році Євгенія очолила прес-службу партії "УКРОП". Також у рамках членства в цій політичній партії висувалася кандидатом у Київську міську раду на виборах 2015 року по округу № 93 (Оболонський район столиці).
  • У 2019 році проходила в якості кандидатки в народні депутати за списками партії "Слуга Народу", хоча сама на той час у партію не входила. Після перемоги на виборах і проходження в парламент, Кравчук вступила в ряди "Слуги Народу".

Євгенія Кравчук є заступником голови депутатської фракції "Слуга Народу" у Верховній Раді України 9-го скликання. Також вона є заступником члена постійної делегації України в ПАСЄ. Євгенія Кравчук, як фахівець із комунікацій, є головою прес-служби "Слуги Народу". Саме вона регулярно з’являється в новинах про партію з заявами. Також з 2019 року вона входить до складу міжфракційного об’єднання "Гуманна країна" і курує питання захисту тварин від людської жорстокості та гуманного поводження з тваринами з ініціативи організації Uanimals.

Попри публічність, Євгенія Кравчук поки що не була замішана в жодному із численних скандалів, пов’язаних з парламентаріями 9-го скликання та представниками президентської політичної партії. Чи зможе вона зберегти настільки ж бездоганну репутацію до кінця каденції – покаже час.

Дата публікації: 05.10.2020
Дата останньої зміни: 15.10.2020