Фролов Павло

Фролов Павло

Народний депутат України від партії "Слуга народу"

Всі новини

Павло Валерійович Фролов — головний консультант Апарату Верховної Ради України. Народний депутат України IX скликання.

Освіта і кар`єра

Павло Фролов народився 1 вересня 1976, Кривий Ріг, Дніпропетровська область.

Закінчив Київський національний економічний університет (спеціальність "Фінанси та кредит"), юридичний факультет Академії адвокатури України.

Працював начальником самостійного Відділу забезпечення взаємодії з Верховною Радою України та координації законотворчої роботи Державного комітету природних ресурсів України, помічником-консультантом народного депутата України (Апарат Верховної Ради України), заступником завідувача секретаріату депутатської фракції, головним консультантом секретаріату Спеціальної контрольної комісії з питань приватизації.

Павло Фролов (Фото: Фейсбук)

Кандидат у народні депутати від партії "Слуга народу" на парламентських виборах 2019 року, № 126 у списку. На час виборів: головний консультант Апарату ВРУ, безпартійний.

Член Комітету ВРУ з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України, голова підкомітету з питань Регламенту ВРК, член Постійної делегації у Парламентській асамблеї Організації з безпеки та співробітництва в Європі. Член груп з міжпарламентських зв'язків з Італією, КНР, Індією.

Родина

Дружина - Фролова Тетяна Леонідівна, працює в Управлінні справами Апарату Верховної Ради України.

Сім'я виховує сина Кирила.

Соцмережі

Павло Фролов у соціальній мережі Фейсбук.

Павло Фролов (Фото: Фейсбук)

Скандали

Як пишуть ЗМІ, Павло Валерійович був одним з ініціаторів позбавлення народного депутата Ірини Геращенко права участі в п'яти пленарних засіданнях парламенту через нібито неетичні висловлювання.

Йдеться про випадок, коли нардеп від "Європейської Солідарності" порівняла народних депутатів з "зеленими чоловічками", які захопили Крим. Це сталося коли парламент прийняв за основу законопроєкт про зміну регламенту, яким передбачалося обмежити індивідуальну ініціативу нардепів реєструвати проєкт постанови щодо скасування прийнятого парламентом рішення. Водночас зелений колір був основним у передвиборчій президентській кампанії Володимира Зеленського та партії "Слуга народу", яка отримала більшість місць у Верховній Раді. Сама Геращенко запевняє, що під час засідання не вживала ніяких образливих висловлювань на адресу інших депутатів або фракцій.

Як пишуть ЗМІ, під час роботи в Апараті Верховної Ради Павло Валерійович "трошки обдурив державу із зарплатними грошима". Йдеться про те, що під час лікування на стаціонарі політик отримував заробітну плату в спеціальній контрольній комісії з питань приватизації.

Дата публікації: 22.08.2022
Дата останньої зміни: 22.08.2022