Ісаєнко Дмитро

Ісаєнко Дмитро

Народний депутат Верховної Ради України IX скликання від "Опозиційної платформи - За життя"

Ісаєнко Дмитро - український проросійський політик, кандидат наук з державного управління, депутатом Київської міської ради V скликання, заступник Міністра регіонального розвитку і будівництва України, людина Вадима Столара.

Місце народження

Дмитро Ісаєнко народився 30 серпня 1967 року у м. Річиця, Гомельська область, Білорусь.

Освіта

  • Дмитро Ісаєнко отримав вищу освіту 1989 року у Ленінградському вищому військово інженерному будівельному училищі де отримав спеціальність "інженер-теплоенергетик".
  • Ісаєнко став кандидатом наук з державного управління у 2012 році, у Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
  • 20 червня 2019 року Дмитро отримав диплом доктора наук в Київському національному університеті будівництва та архітектури, захистив дисертацію за спеціальністю "Управління проєктами та програмами".

Родина

  • Дмитро одружений з Ісаєнко Наталією, вона підприємець.
  • Подружжя виховувало доньку - Ісаєнко Наталію, яка навчалася в Київському інституті міжнародних відносин. Є онука.

Ісаєнко Дмитро (фото: фейсбук)

Кар’єра

Дмитро Ісаєнко значиться як службовець у Збройних Силах України з 1984 до 2005 року.

З 1989 до 1990 року Дмитро працював помічником начальника монтажної групи 241 управління спеціалізованих монтажних робіт, м. Балаклава, що знаходиться на півдні Севастополя.

У 1990 році Ісаєнко підвищили до посади старшого помічника начальника монтажної групи 241.

З 1993 до 1996 року Дмитро Ісаєнко обіймає посаду начальника монтажної групи 241 управління спеціалізованих монтажних робіт.

З 1996 року Дмитра призначили на посаду начальника будівельно-монтажної дільниці 22 управління начальника робіт у місті Балаклава.

З 1999 року Дмитро Ісаєнко почав кар’єрний шлях у державних установах, з посади заступника начальника Центрального спеціалізованого будівельного управління Міністерства оборони України у Києві.

З 2002 до 2006 року Ісаєнко був на посаді начальника Центрального спеціалізованого будівельного управління Міністерства оборони України.

У 2006 році Дмитра Ісаєнка обрали депутатом Київської міської ради V скликання за списком "Громадського Активу Києва".

У 2006 році, один рік, Дмитро став директором Департаменту будівництва та відчуження фондів Міністерства оборони України.

З 2007 до 2015 року Дмитро Ісаєнко обіймав посаду заступника Міністра регіонального розвитку і будівництва України.

14 січня 2015 року Дмитра Ісаєнка звільнили з посади заступника Міністра регіонального розвитку і будівництва України через незаконне отримання статусу учасника АТО.

З 2015 до 2019 року Дмитро був доцентом кафедри будівництва та інформаційних технологій Інституту інноваційної освіти КНУБА.

З 2015 року і до сьогодні Дмитро Ісаєнко обіймає громадську посаду віцепрезидента Конфедерації будівельників України - професійного об’єднання, до складу якого входить понад 700 організацій.

На парламентських виборах у 2019 році Дмитра Ісаєнка обрали депутатом ВРУ IX скликання від партії "Опозиційна платформа - За життя" номером 15 у списку. Секретар комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

Дмитро вважається людиною Вадима Столара.

Ісаєнко Дмитро (фото: фейсбук)

Декларація

Дмитро Ісаєнко все життя пропрацював державним службовцем та чиновником і жодного дня не був у бізнесі, але у 2013 році задекларував 20,49 млн гривень доходів від невідомого джерела. У 2015 році журналісти знайшли розкішний величезний будинок у селищі Козині, який зареєстрований на його доньку Наталію.

В декларації 2019 року Дмитро вказав себе бенефіціарним власником інвестиційного фонду "Княгиня Ольга". За 2019 рік вказав дохід у 31 919 956 гривень, а дохід його родини у 596 864 гривень. Станом на той же рік його активи становили: вклади 673 тисячі гривень, 1 754 доларів та 27 тисяч євро, а готівкою зберігає 17 мільйонів гривень та 5 мільйонів доларів.

Скандали

Ісаєнка Дмитра звільнили з посади заступника Міністра регіонального розвитку і будівництва України через протизаконне присудження собі статусу учасника АТО для того, щоб не потрапити під люстрацію людей Януковича. Сам Дмитро наполягав на тому, що не порушував закон заради статусу, тому що був на окупованій території цілих 6 разів у відрядженнях по 3-5 днів кожна. Але, журналісти знайшли на особистій сторінці Дмитра у фейсбуці фотографію з рибалки на морі із дуже щасливим обличчям Ісаєнка датовану 27 серпнем 2014 року, саме тоді, коли в Іловайському котлі загинули сотні українських військових. Дуже скоро фото було видалено.

Народний депутат Верховної Ради України IX скликання від "Опозиційної платформи - За життя"

Схоже фото зі сторінки фейсбук Ісаєва Дмитра.

Дата публікації: 26.05.2021
Дата останньої зміни: 20.09.2021
1