Копитін Ігор

Копитін Ігор

Народний депутат України

Всі новини

Копитін Ігор Володимирович – народний депутат України від партії "Слуга народу".

Народився 12 лютого 1981 року в місті Легниця Республіки Польща у сім'ї вчительки та військового. Його батько був льотчиком. Він помер після поранення в Афганістані.

Сім'я

Одружений, виховує двох дітей. Дружина - Катерина Копитіна, у дівоцтві Решетник. Брат пружки - відомий телеведучий каналу СТБ Григорій Решетник ("Холостяк").

Освіта

Закінчив школу №51 у Миколаєві, Одеський національний університет імені І.І. Мечникова за спеціальністю "Правознавство", а також Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Кар'єра

З 2009 року – керівник з продажу та технічного обслуговування літаків та вертольотів, а також міжнародної школи підготовки приватних та комерційних пілотів. Керівник багатьох IT стартапів.

Копитін є керівником міжнародного бізнесу з торгівлі автозапчастинами для дизельних авто ТОВ "Автомодерн".

Чемпіон Європи з рукопашного бою 2009 року.

Політичний бек

У 2019 році був обраний депутатом Верховної Ради IX скликання від партії "Слуга народу" у виборчому окрузі №129 (Миколаївська область) як безпартійний. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

Допомога ЗСУ

У відкритому доступі можна знайти повідомлення про те, що депутат Копитін координує роботу відомого фонду Ukrainian Freedom, передає дрони підрозділам Державної прикордонної служби України та співпрацює з Департаментом військової розвідки СБУ, але за цими уривчастими фактами вгадується величезна системна робота, з якою зніме гриф секретності лише українська Перемога.

А ось про що можна сміливо говорити вже сьогодні, так це про військово-гуманітарні дії Ігоря Копитіна, які після семи з половиною місяців війни не менш важливі, ніж розвідка та підтримка передової.

Він безпосередньо працював над визволенням із російського полону 215 українських воїнів, серед яких були легендарні Азовці, відважні морпіхи та іноземні добровольці, засуджені терористами до страти.

Ще Ігор Копитін дбає про сім'ї загиблих героїв та підтримує тих, чиї близькі перебувають у ворожому полоні.

Соцмережі

Ігор Копитін у Facebook.

Ігор Копитін в Інстаграм.

Дата публікації: 19.10.2022
Дата останньої зміни: 19.10.2022