Лабунська Анжеліка

Лабунська Анжеліка

Народна депутатка IX скликання від ВО "Батьківщина"

Всі новини

Лабунська Анжеліка - українська юристка і політкиня, народна депутатка V, VI, VII та IX скликань.

Місце народження

Анжеліка Лабунська народилася 2 листопада 1967 в Києві.

Сім'я

  • Анжеліка до 2017 року була в шлюбі з Барським Віктором.
  • Пара має трьох синів: Андрія, Данила та В'ячеслава.
  • Відомо, що Данило є приватним нотаріусом.
  • Мати Анжеліки Лабунської - Михалйина Петрівна в минулому юрист, родом з Фастова Київській області.

Освіта

  • Анжеліка Лабунська випустилася зі школи в 1985 році.
  • У 1991 році Анжеліка Лабунська стала студенткою Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Навчалася на заочному відділенні юридичного факультету. Є випускницею спеціальності Правознавство. Отримала перший диплом про вищу освіту в 1996 році.

Кар'єра

Анжеліка Лабунська почала працювати відразу ж після закінчення школи. Першим місцем її роботи став Жовтневий районний суд Києва, в якому вона працювала секретаркою судового засідання.

У 1986 році Анжеліка почала працювати бухгалтеркою-претензіоністкою на столичній базі "Укоопторггалантерея" до 1989 року.

Уже в грудні 1989 року Лабунська переходить на юридичний факультет Університету імені Шевченка, на одній з кафедр якого працює в якості лаборантки.

З 1992 до 1993 року Лабунська була юрисконсультом в "Ощадбанку", а пізніше переходить на позицію старшого юрисконсульта в "Укрдержстраху Оранта".

У 1993 - 1994 роках Анжеліка обіймала посаду начальниці юридичного відділу Банкірського будинку.

У 1994 році Лабунська займає крісло заступника голови правління підприємства "Аскольд".

У період з 1995 по 1996 роки Анжеліка Лабунська працювала на позиції начальниці юридичного управління банку "Фінанси і кредит", який належав олігархові Костянтину Жеваго.

Уже в 1996 році Лабунська стає начальницею юридичного відділу усе в тому ж банку "Фінанси і кредит". Є однією зі співробітниць установи аж до 2002 року.

З 2002 до 2006 року Анжеліка провела на посаді директорки Юридичної компанії "Фінанси і кредит Лекс". В той самий час вона працювала на посаді начальника юридичного управління підприємства "Прогрес ".

У 2006 році Анжеліка вирішила зайнятися політикою і стала народним депутатом України V скликання від "Блоку Юлії Тимошенко". Член Комітету з верховенства права і правосуддя.

У 2007 році Лабунська знову переобирається від теж "Блоку Юлії Тимошенко" в VI скликанні парламенту. Секретар Комітету з питань права та правосуддя.

У 2008 році Анжеліка Лабунська заснувала власний благодійний фонд, який назвала "ЛАВ". Організація спеціалізувалася на допомогу малозабезпеченим верствам суспільства, а також підтримки сиріт Житомирської області.

За свій внесок в юриспруденцію Анжеліка у 2011 році отримала звання заслуженого юриста України.

У 2012 році Лабунська Анжеліка стає народною депутаткою Верховної Ради України VII скликання, як позафракційна депутатка, обралася від одномандатного округу №63, що знаходиться на території Житомирської області.

У 2013 році Лабунська отримує посаду голови підкомітету з питань адвокатури та контролю за виконанням рішень справ ЕПССЧ.

Під час Революції Переваги Анжеліка надавала допомогу активістам євромайдан, політик зайняла сторону протестуючих, яким надавала юридичну та фінансову допомогу.

У 2014 році вона не бере участь у позачергових парламентських виборах.

З 2015 до 2019 року Лабунська обрана депутатом Житомирської обласної ради, який навіть ненадовго очолила у 2016 році. Крім того, в той час вона додатково працювала в якості керівниці Інституту розвитку Києва.

На парламентських виборах 2019 року Анжеліку Лабунську обрали народною депутаткою України IX скликання від ВО "Батьківщина", номер 19 в списку. Перша заступниця Комітет Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

Декларація

До 2003 року Лабунська була членом наглядової ради ВАТ "Полтавський ГЗК", до якого мав відношення Константіна Жеваго.

Згідно з офіційною декларацією загальні доходи Лабунською склали 1 мільйон 371 тисяча 222 гривні 24 копійки. З них 1 мільйон 94 тисячі 603 гривні були отримані в результаті відчуження рухомого і нерухомого майна. Цікаво, що Лабунська, не зважаючи на такі доходи, отримала матеріальну допомогу в розмірі 35 тисяч 94 гривні.

Також варто відзначити, що в Анжеліки немає ніякої нерухомості - ні, квартири, ні будинку, ні навіть гаража. Немає у неї й автомобіля. В той самий час на членів сім'ї виписані земельні ділянки площею 71 тисяча 26 квадратних метрів, житлові будинки площею 1 тис. 90 квадратів. На сім'ю також записано два автомобілі.

Проте, на банківських рахунках у Лабунської лежить 9 мільйонів 785 тисяч гривень. Крім того, їй належать цінні папери, номінальна вартість яких становить 15 мільйонів 42 тисячі 75 гривень. У сім'ї ж в банках - 7 млн 989 тисяч гривень, а номінальна вартість цінних паперів становить 35 млн 54 тисяч гривень.

Дата публікації: 20.08.2021
Дата останньої зміни: 23.09.2021
1