Немсадзе Гурам

Немсадзе Гурам

Інвестор, підприємець, вчений

Гурам Немсадзе - Голова наглядової ради GIR (General Investment Resources), ангел-інвестор у США, інвестор та фінансовий консультант у девелоперських проектах у США. Автор наукових праць, книг. Власник українських та закордонних патентів.

Місце народження

Народився 2 січня 1982 року, у місті Донецьк, Україна

Освіта

У 1999 році закінчив середню школу №150 у м. Донецьку та вступив до Донецького Національного Університету. Бакалаврат закінчив із відзнакою за спеціальністю "Фінанси", "Економіка та підприємництво", а також "Управління кадрами на підприємстві". У 2003 році Гурам Немсадзе приймає рішення продовжити освіту у ДНУ та вступає на магістратуру. 2004 року отримує диплом магістра з відзнакою за спеціальністю "Фінанси та банківська справа".

Після магістратури ДНУ вступає до Державного інституту підготовки кадрів при Мінпромі політики України, у 2005 році отримує сертифікат про підвищення кваліфікації.

З 2017 року по 2020 рік навчається на аспірантурі Університету державної фіскальної служби Міністерства фінансів України в м. Ірпені.

Гурам Немсадзе – професор філософії. У 2021 році, у Чернігівському політехнічному університеті, захистив докторську дисертацію: "Фінансова архітектура корпорацій в умовах нестабільного економічного середовища" за спеціальністю "Фінанси, банківська справа та страхування". Вільно розмовляє трьома іноземними мовами.

Родина

Одружений, виховує трьох дітей.

Кар'єра

Співпрацювати з різними підприємствами почав ще у студентські роки. Наприкінці четвертого курсу університету почав працювати у девелоперській та будівельній компанії "ВІП-Майстер" спочатку на менеджерській посаді, а після – заступником директора з фінансів. Наприкінці 2004 року Немсадзе Гурам Гівійович перейшов працювати на ПрАТ "Червоноармійський динасовий завод" директором з економіки та фінансів. 2005 року Гурам Немсадзе заснував девелоперську компанію "Літера" у місті Донецьк. Компанія розвивала житлові та офісні об'єкти нерухомості до 2014 року.

У портфелі компанії були об'єкти загальною площею 30 000 м2, проте з початком військових дій на території Донецької області компанія припинила своє існування, а співробітники змушені були залишити неконтрольовану територію.

У 2011 році Гурам Немсадзе започатковує групу компаній GIR (General Investment Resources). Штаб-квартирою групи компаній стає місто Донецьк. Гурам Немсадзе – Голова наглядової ради GIR.

У GIR Гурам Немсадзе займається розробкою стратегії розвитку групи компаній GIR, а також контролює її реалізацію на практиці; займається розробкою нових ефективних бізнес-напрямків; контролює діяльність всіх структурних підрозділів групи.

Гурам Немсадзе

На сьогоднішній день GIR є холдингом, до якого входять чотири підприємства з виробництва вогнетривів. Основна продукція: вогнетрив для металургії, вогнетрив для коксових печей, вогнетрив для скляної промисловості.

Компанія (GIR) є власником та керуючою компанією 4 великих вогнетривких заводів в Україні:

  • Красногорівський вогнетривкий завод
  • Червоноармійський динасовий завод
  • Дружківський вогнетривкий завод
  • Великоанадольський вогнетривкий комбінат

До створення GIR усі ці заводи були на межі банкрутства. Гурам Немсадзе за допомогою сильної професійної команди GIR та колег вогнетривників викупив борги підприємств за рахунок кредитних коштів (було залучено пул банків: Приват банк, Златобанк, ПУМБ, ВБР), провів модернізацію, вивів кожен із заводів на прогресивний, європейський рівень виробництва, знайшов нові ринки збуту. Все це дозволило заводам стати найбільшим консорціумом серед виробників вогнетривів у СНД.

Пізніше, щоб забезпечити потреби вогнетривкого виробництва в алюмосилікатній та кремнеземистій сировині, Гурам Немсадзе купує підприємства з видобутку сировини: "Кіровоградську гірську компанію", "Володимирське родовище вторинних каолінів".

GIR виробляє весь спектр вогнетривкої продукції для металургійної галузі, а також широкий асортимент вогнетривів для всіх галузей промисловості, у яких застосовуються високі температури. Щорічно підприємства групи GIR виробляють сумарно понад 140 000 тонн вогнетривких виробів. GIR постачає як формовані, так і не формовані вогнетривкі вироби, суміші, засипки, інші вогнетривкі матеріали для футерування печей.

Кожне з виробничих підприємств Гурама Немсадзе спеціалізується на виготовленні будь-яких конкретних груп вогнетривів. Так Великоанадольський вогнетривкий комбінат спеціалізується з виробництва алюмосилікатних шамотних виробів загального призначення. Дружківський вогнетривкий завод спеціалізується на виробництві вогнетривких сумішей та вогнетривких виробів різного хімічного складу.

Основним напрямом роботи динасового заводу (КДЗ) є виробництво вогнетривких динасових виробів. Все це у комплексі робить GIR комплексним постачальником вогнетривів, що відповідає вимогам споживачів на сучасному ринку.

У 2012 році було засновано GIR EUROPA Sp. z o.o. у Польщі для представництва групи компаній GIR у Європейському Союзі. У цей же час була створена ГІР-ІНТЕРНЕШНЛ – торгова компанія, яка має понад 550 партнерських компаній у всьому світі.

У 2015 році була заснована ABC Manufactured goods LLC, яка стала ексклюзивним представником компанії GIR у США.

У планах компанії – розширення потужностей та присутності у США та Індії.

Крім активного просування GIR на закордонні ринки, Гурам Немсадзе - ангел-інвестор у США з Golden Angels Investors, а також активний інвестор та фінансовий консультант у кількох девелоперських проектах у США.

Наукова діяльність

Гурам Немсадзе – автор великої кількості наукових робіт, книг.

  •  "Фінансова архітектура корпорації: суть та компоненти", опублікована в "Економічному віснику університету" №33/2 у 2017 році.
  •  У виданні "Бізнес інформ" (засновник: Науково-дослідний центр індустріальних проблем розвитку НАН України) опубліковано роботу "Аналіз впливу фінансової архітектури на ефективність фінансової діяльності корпорації".
  •  "Комплексне постачання вогнетривких виробів – ефективне зниження питомих витрат" https://steeltimes.ru/conferences/conferences/2013/refractories/3/3.php

Гурам Немсадзе є автором книги: "Підвищення стійкості футерування сталерозливних ківшів".

Немсадзе Гурам – власник українських та закордонних патентів. У 2018 році зареєстрував патент в Україні - "Динасовий вогнетрив", а у 2020 році патентне бюро США зареєструвало винахід Немсадзе – "Дров'яна піч" (винахід відноситься до дров'яних печей і може бути використане для приготування їжі, зокрема випічки, наприклад, піци).

Учасник міжнародних конференцій у Німеччині та США, де виступав із науковими доповідями.

Дата публікації: 25.01.2022
Дата останньої зміни: 25.01.2022