Руденко Євген

Руденко Євген

Фінансовий аналітик та експерт у сфері Blockchain. Президент Благодійної організації 2x.Energy, Директор інституту розвитку блокчейн технологій.

Всі новини

Євген Руденко - фінансовий аналітик та експерт у сфері Blockchain. Президент Благодійної організації 2x.Energy, Директор інституту розвитку блокчейн технологій.

Біографія

Євген Вікторович Руденко народився в Україні 31 березня 1983 року у місті Скадовськ, Херсонській області.

Здобув вищу освіту в Київському Національному Університеті Культури і Мистецтв (КНУКМ), за спеціальністю “Менеджмент соціокультурної діяльності”.

Кар’єра

Ще під час навчання в Інституті, Євген Руденко почав проявляти інтерес до різних сфер бізнесу. Свою трудову кар’єру він почав з організації виставок в компанії “Парус Експо Медіа”.

Паралельно Руденко активно поглиблював свої знання в фінансовому секторі та набував досвід у різних сферах, особливо в сучасних технологіях, які на той момент почали свій активний ріст.

Його інтерес до фінансових ринків сформувався у 2012 році, коли він достатньо успішно почав займатися торгівлею на біржі та консультувати своїх перших клієнтів. З часом він звернув усю свою увагу також на ринок криптовалют, що досить швидко стало основним напрямом його діяльності.

На сьогодні Євген Руденко зосереджений на фінансах та блокчейн технологіях. Він розглядає фінансові ринки як платформу для реалізації своїх амбіцій. За його переконанням, майбутнє фінансового світу належить децентралізованим фінансам, про що він неодноразово писав у своїх статтях та заявляв у коментарях.

Ініціативи

  • У 2023 році Євген Руденко очолив Інститут Розвитку Блокчейн Технологій. На сайті організації відзначено, що це інноваційний центр, присвячений дослідженню, розвитку та популяризації технології блокчейн.
  • У 2024 році Євген Руденко заснував благодійну організацію 2xEnergy, що, за його словами, “прагнення до масштабних благодійних ініціатив та створення можливостей для людей допомагати один одному”.

Громадська діяльність

Євген Руденко - частий учасник заходів, на які регулярно запрошується як спікер. Основна тематика таких заходів - фінансові ринки, блокчейн та сучасні технології.

Бувши експертом у фінансовій сфері, Руденко консультував багатьох підприємців, що входять до ТОП-100 списку Forbes Україна.

Хобі та інтереси

Про особисте життя Руденко відомо мало - він старається його не публікувати. Відомо, що у вільний час він захоплюється сучасними технологіями, дизайном, музикою, спортом та подорожами. Любить читати книги та проводити час з родиною.

Сім’я

Одружений, виховує сина.

Руденко в соціальних мережах

Дата публікації: 27.03.2024
Дата останньої зміни: 27.03.2024