Стріхарський Андрій

Стріхарський Андрій

Народний депутат України

Всі новини

Андрій Петрович Стріхарський народився 4 серпня 1981 року у місті Олександрія Кіровоградської області.

Освіта

Андрій Стріхарський має вищу освіту у сфері будівництва. Закінчив Київський національний університет будівництва та архітектури.

Бізнес

Все доросле життя Андрій Стріхарський присвятив будівництву. До липня 2019 року - директор девелоперської компанії "Status Group" та голова наглядової ради цієї групи компаній. Окрім будівництва, компанія розвивається в аграрній сфері, промисловому виробництві та інвестиційній діяльності.

Крім цього, Стріхарський - один із засновників ТОВ "Укргранітіндустрія", керував будівельно-інвестиційної компанії ТОВ "Березнякижитлобуд".

Політична кар'єра

У 2019 році балотувався у народні депутати України від політичної партії "Слуга народу" за 196 мажоритарним округом Черкаської області (Городищенський, Катеринопільський, Корсунь-Шевченківський, Шполянський, Канівський, Звенигородський, Тальнівський райони).

Згідно з результатами виборів, які оприлюднила ЦВК, Стріхарський Андрій Петрович переміг на позачергових парламентських виборах, отримавши 38,89% (28853) голосів виборців, обійшовши самовисуванця Бобова Геннадія Борисовича.

У парламенті Андрій Стріхарський член комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. Також голова підкомітету з питань захисту інвестицій в об'єкти будівництва.

З вересня 2020 року – входить до складу Міжвідомчої робочої групи з питань сприяння постраждалим інвесторам у добудові об'єктів незавершеного житлового.

Є одним із співавторів закону України про обов'язкові бомбосховища у новобудовах (№2486-IX).

Благодійність

Андрій Стріхарський активно займається благодійною діяльністю. Зокрема, регулярно надає допомогу дитячим будинкам, багатодітним сімʼям. Бере участь у проведенні дитячих спортивних турнірів.

З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україні, Стріхарський надає гуманітарну допомогу мешканцям Черкаської області, деокупованим територіям.

У травні 2023 року Стріхарський презентував проєкт із забезпечення внутрішньо переміщених осіб у Черкаській області новим житлом. Концепція проеєкту побудована на ідеї реконструкції старого міського готелю до багатоквартирного житлового будинку.

Особисте життя

Мешкає у місті Київ.

Виховує сина Артема.

Дата публікації: 30.05.2023
Дата останньої зміни: 30.05.2023
1