Тапанова Роза

Тапанова Роза

Членкиня наглядової ради Ощадбанку, юристка

Тапанова Роза - з лютого 2021 року — в.о. гендиректорки Національного історико-меморіального заповідника "Бабин Яр".

З квітня 2021 року — членкиня наглядової ради Ощадбанку. Призначена розпорядженням Кабінету міністрів України від 02.04.2021.

Юристка з досвідом роботи більше 16 років. Займається адвокатською діяльністю з 2005 року.

Роза Тапанова (фото: фейсбук)

Дата народження

Роза Тапанова народилася 21 вересня 1982 року.

Освіта

  • З відзнакою закінчила юридичний факультет Київського національного університету ім. Тараса Шевченка (2004). Спеціальність - правознавство, диплом юриста.
  • У 2005 році Тапанова отримала право займатися адвокатською діяльністю (ліцензія). Пізніше стала членкинею Національної асоціації адвокатів України.
  • У 2020 році Роза Тапанова пройшла додаткове навчання за програмою для керівників фінансових компаній Інституту післядипломної освіти та бізнесу. Роза Тапанова має сертифікат про проходження курсу.

Кар'єра

2004 - Роза Тапанова починає кар'єру з позиції юрисконсульта в "Міжнародній юридичній компанії". Наступні 15 років її трудової діяльності пов'язані з цією організацією.

До 2019 року Роза Тапанова в "Міжнародній юридичній компанії" спеціалізувалася на роботі з банками, займалася проблемними активами, включаючи реструктуризацію, а також консалтинг в цій сфері. У 2019 - 2020 рр. займала посаду керуючого партнера Адвокатського об'єднання "Міжнародна юридична компанія".

Тапанова забезпечувала юридичний супровід компаній в складних кейсах, пов'язаних зі стягненням кредитних заборгованостей, визнанням недійсними кредитних договорів. Серед проектів, якими займалася Роза Тапанова в питаннях врегулювання проблемної заборгованості: CNBM, "Мрія Агрохолдинг", "Яблуневий дар".

Крім того, Розу Тапанову було включено до робочих груп міжнародних проектів з кредитування побудови в Україні сонячних електростанцій, а також агросектора. Для ЄБРР виконувала завдання радника і забезпечувала юридичний супровід зведення 5 значущих проектів для України в галузі альтернативної енергетики.

Роза Тапанова (фото: фейсбук)

У 2015 - 2018 рр. поєднувала роботу в "Міжнародній юридичній компанії" з власною практикою і роботою в "ЛВН Лімітед". Займалася захистом інтересів клієнтів в корпоративних і трудових спорах.

Починаючи з 2017 року і протягом трьох років Роза Тапанова співпрацює з відомими кінопроектами України, здійснюючи їх юридичний супровід. У 2017 році - спортивна драма "Правило бою" і трилер "Межа", в 2019 році "Сквот32" ("Фіксація пріоритетів"), 2020 - серіал "Слов'яни".

З 2019 і до початку 2021 року Роза Тапанова працювала на позиції директорки (за сумісництвом) в ТОВ "Фінансова компанія" Флексіс". Займалася управлінням компанією, включаючи консалтинг з надання фінансових послуг, кредитування, фінансового лізингу.

Роза Тапанова (фото: фейсбук)

У лютому 2021 року Розу Тапанову було призначено виконуючою обов'язки генеральної директорки Національного історико-меморіального заповідника "Бабин Яр". Здійснює загальне керівництво діяльністю заповідника, трудовими ресурсами, фінансами, соціальним і культурним розвитком.

З квітня 2021 року за рішенням Кабміну України Розу Тапанову призначено членкинею наглядової ради Ощадбанку.

Особисті дані

Роза Тапанова захоплюється подорожами та вивченням історії. Зі спорту віддає перевагу плаванню.

Дата публікації: 29.07.2021
Дата останньої зміни: 17.08.2021
1