Жолнович Оксана

Жолнович Оксана

Міністерка соціальної політики України

Оксана Жолнович призначена на посаду міністра соціальної політики 19 липня 2022 року.

З 2020 року була керівницею департаменту соціальної політики і охорони здоров'я Офісу президента.

З 2019 по 2021 була радницею міністра соціальної політики. Працювала у сфері захисту осіб з інвалідністю. Була членом правління Фонду соціального страхування від тимчасової непрацездатності.

Доцентка кафедри соціального права Львівська національного університету імені Івана Франка, а з 2017 по 2019 рік була помічницею ректора Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. Із 2009 по 2019 рік входила до Ради адвокатів Львівської області. була співзасновницею та членкинею правління ГО "Український центр соціально-правових досліджень" та експерткою ГО "Європейський вектор реформ".

Крім того, Жолнович була член політичної партії "Сила Людей". Від цієї політсили чотири рази балотувалася до рад різних рівнів. Та за даними руху “Чесно” жодного разу не була обрана.

У 2014-тому на позачергових виборах до Верховної ради була включена до виборчого списку під № 5 партії “Сила людей”. У 2015-тому як мажоритарниця висувалася в депутати Льввіської обласної ради. Того ж року подавалася ще й на посаду голови і водночас депутатки Львівської міської ради.

З 1996 по 2001 навчалася у Львівському національному університеті імені Івана Франка за спеціальністю "правознавство", кваліфікація "юрист". Там же захистила кандидатську дисертацію на тему "Система трудового права України".

Брала участь у проекті “Нові лідери”, де написала про себе: “Займаюся тренерською та просвітницькою діяльністю у сфері активізації та захисту громадянських, соціальних трудових і екологічних прав, забезпечення гендерної рівності”.

Соцмережі

Оксана Жолнович у Фейсбуці

Оксана Жолнович в Інстаграм

Дата публікації: 18.07.2022
Дата останньої зміни: 19.07.2022
1