10% від вартості подорожі: BlaBlaCar вводить комісію в Україні

Сума сервісного збору залежатиме від ціни, яку водій встановив за свою поїздку
Важливо
10% від вартості подорожі: BlaBlaCar вводить комісію в Україні
Авто BlaBlaCar (Фото з сайту компанії)
5 Жовтня 2022, 20:26
читать на русском

Платформа для спільних поїздок BlaBlaCar вводить комісію в Україні. Пасажири платитимуть компанії близько 10% від вартості подорожі.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на пресслужбу BlaBlaCar.

Фіксованого відсотку немає. Сума сервісного збору залежатиме від ціни, яку водій встановив за свою поїздку, - повідомили в пресслужбі, зазначивши, що комісія орієнтовно складатиме 10%.

У пресслужбі навели приклад поїздки з Києва до Варшави 7 жовтня, де комісія BlaBlaCar становить 165 гривень від 1660 гривень вартості поїздки.

Сервісний збір оплачують онлайн тільки пасажири під час бронювання поїздки. Пасажир, як і раніше, сплатить суму, яку вказав водій, готівкою після поїздки. Якщо поїздка не підтвердиться або її скасує водій, то сервіс поверне сервісний збір пасажиру.

На першому етапі нова система онлайн-бронювань працюватиме лише на маршрутах понад 700 км, а протягом кількох наступних місяців вона буде впроваджена для всіх карпулінгових поїздок на платформі, повідомили в пресслужбі.

BlaBlaCar - платформа для спільних поїздок, якою користуються 100 млн осіб у 22 країнах світу. Понад 9 млн українців зареєстровані на платформі.

Нагадаємо, що у квітні 2021 року платформа для поїздок BlaBlaCar хотіла купити українську компанію з автоматизації автобусних пасажирських перевезень Octobus.

1