28 серпня у центрі Києві обмежать рух транспорту через патріотичний забіг

Метою забігу є вшанування пам’яті загиблих воїнів АТО
Важливо
28 серпня у центрі Києві обмежать рух транспорту через патріотичний забіг
Затор, автомобілі Фото: Life Of Pix з Pexels
28 Серпня 2021, 06:07
читать на русском

28 серпня у центрі Києва обмежать рух для транспорту - тут відбудеться IV всеукраїнський патріотичний забіг із легкої атлетики в пам’ять про загиблих воїнів "Шаную воїнів, біжу за героїв України".

Підписано відповідне розпорядження КМДА № 1825.

Забіг відбудеться з 09:45 до 14:00 за маршрутом: вулиця Хрещатик (від Алеї Героїв Небесної Сотні) – вулиця Велика Васильківська – вулиця Павла Скоропадського – вулиця Басейна – вулиця Еспланадна – територія НСК «Олімпійський» – вулиця Саксаганського – вулиця Шота Руставелі – вулиця Басейна – вулиця Павла Скоропадського – вулиця Велика Васильківська – вулиця Хрещатик.

Ініціатором проведення забігу виступила ГО "Славетні епохи України".

За інформацією організаторів, метою забігу є вшанування пам’яті загиблих воїнів АТО, висловлення подяки військовослужбовцям та їхнім сім’ям за внесок у збереження територіальної цілісності та національної гідності країни.

Усі охочі матимуть можливість приєднатися і пробігти 2, 5 або 10 км за будь-кого з українських воїнів, які загинули під час захисту країни на Сході. Участь у заході – безкоштовна.

Цьогорічний забіг проходитиме у столиці та інших містах України.

Довідково: Забіг "Шаную воїнів, біжу за героїв України" започаткував у 2018 році Олег Дурмасенко – батько загиблого героя російсько-української війни. Перший щорічний забіг відбувся 25 серпня 2018 року в Києві. Він зібрав понад 300 учасників, серед яких учасники бойових дій на Сході України, родичі, близькі та побратими загиблих воїнів, представники посольств Великої Британії, військовий аташе посольства США.

Нагадаємо, у Києві комунальники ремонтують Північний міст - рух транспорту обмежений частково.

Читайте також

1